Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 196 45.6%

• Kullanılan toplam oy
    430
Şöyle bir bakınca sanki çok önemli bir şey demişsin gibi geliyor ama işin gerçeği yonkoular şu adam kadar bile tehditkarlık, zaten gösteremiyorlar :oleyo2:
Valla ne dersen de Akainu mevkisinin hakkını sonuna kadar veriyor. Meyvesi ayrı dert, acımasızlığı, inatçılığı ayrı dert. Baş belası bir tip kısacası. Yonkolar gözümden düştükçe kendisi daha da yükseliyor. Girdiği ortamda serinin havasını değiştiriyor adeta. Oda onu işlemeye başladığı zaman rezil etmez umarım ama pekte güvenemiyorum açıkçası.

Ben böyle bir hayat kurtarma şekli görmedim. Üçüne saldırdığında da yine Kuzan’dan yüz bulup saldırıyor bizim lastik. Kuzan orada omzuna saplamasa seri bitmişti. Paşam zaten cezasını kesti. Meyvesine dua etsin uzuv kaybı gibi bi derdi yok.
Garpa olan borcunu böyle ödemiş Kuzan. Yoksa Luffy diye biri yoktu. :d
Bu sahnedeki Akainu'yu daha önce fark etmemiştim. Kuzan az sinsi değilmiş. :D
Akainu ve Luffy'nin teke tek olarak koca savaşta hiç denk gelmemesi Oda'nın ayıbıdır. :D
Aynen hepiniz haklısınız.Bildiğin luffy ölmesin diye oda ayarlama yapmış kuzan ve kizaru savaşta karşısına çıkıp durdu ama sakazukiye böyle denk gelmedi. :D

Valla ne dersen de Akainu mevkisinin hakkını sonuna kadar veriyor. Meyvesi ayrı dert, acımasızlığı, inatçılığı ayrı dert. Baş belası bir tip kısacası. Yonkolar gözümden düştükçe kendisi daha da yükseliyor. Girdiği ortamda serinin havasını değiştiriyor adeta. Oda onu işlemeye başladığı zaman rezil etmez umarım ama pekte güvenemiyorum açıkçası.
Yonkoulara laf attım daha çok, şu adamın bölümlerini soluksuz izlemiştim, bir de topkek'e Wano'ya bak :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık