Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 197 45.7%

• Kullanılan toplam oy
    431
Geçmişinde Yakuza gibi bir şey bu eleman. Dövmeler olsun, Yakuzaların ünlü sake törenine gönderme yapılan ismi olsun. Esinlenildiği aktör Bunta Sugawara'nın mafya temalı filmleri olsun. Kizaru'nun esinlenildiği aktör Kunie Tanaka ile aynı yakuza-mafya temalı filmde oynamışlıkları bile var.

Adam işini iyi yapıyor.Hakikaten iyi yapıyor.İnsan kasaplığı işini çok iyi beceriyor.Gemi dolusu insan bazen bir asker bazen de bir korsan farketmez hepsinde başarılı.

Serideki dünya hükümeti şudur.Nazilerin savaşı kazanıp tüm dünyaya hükmettiğini ve polis gücü oluşturduğunu düşünün.Rütbelilerden birinin de akainu olduğunu.Tabii kendilerini haklı olarak göstereceklerdir adalet olduklarını başka nasıl gösterebilirler.

One piece serisindeki ırkçılık ve soy muhabbeti de bunu destekler niteliktedir zaten.

Akainu benim gözümde Teach'ten bile daha kötü ve yozlaşmış bir karakterdir.Savaşta mangaka da bunu göstermişti diye hatırlıyorum Coby hususunda.

Adam işini iyi yapıyor.Hakikaten iyi yapıyor.İnsan kasaplığı işini çok iyi beceriyor.Gemi dolusu insan bazen bir asker bazen de bir korsan farketmez hepsinde başarılı.

Serideki dünya hükümeti şudur.Nazilerin savaşı kazanıp tüm dünyaya hükmettiğini ve polis gücü oluşturduğunu düşünün.Rütbelilerden birinin de akainu olduğunu.Tabii kendilerini haklı olarak göstereceklerdir adalet olduklarını başka nasıl gösterebilirler.

One piece serisindeki ırkçılık ve soy muhabbeti de bunu destekler niteliktedir zaten.

Akainu benim gözümde Teach'ten bile daha kötü ve yozlaşmış bir karakterdir.Savaşta mangaka da bunu göstermişti diye hatırlıyorum Coby hususunda.
Güzel örnek. Son paragrafa da sonuna kadar katılıyorum. Adalet/iyilik çatısı altında yozlaşan biri her zaman içiyle dışıyla kötü birinden daha leştir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık