Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 196 45.6%

• Kullanılan toplam oy
    430
Bu adamın Kaido ve Linlin'den sonra inecek olması bile daha güçlü olduğunu gösteriyordu zaten. Luffy '' Amiraller ve Yonkoular , onlardan artık korkmuyorum '' derken onları aynı kefeye koymuştu, tutupta Sağ kolları bunlarla denk görmek en baştan saçmaydı.

En babaları Katakuri'dir sağ kolların ( Beckmann tahminlere kalır, Katakuri kadar yetenekli çıkar mı tartışılır ) ( Ödülcüler gelmesin, ) o bile epey uzaktır seviye olarak Akaiunu'dan.

Fuji vasıfsızını saymazsak, eski 3'lü amiral bariz yonkou liginde ( Akaiunu Kizaru ve Aokiji ) . Özellikle Akaiunu tam bir canavar, diğer 2'side 1 tık aşağısı işte ordan hesap edin güçlerini.
Aynı kefeye koymuyor.Zirve olarak yonkolar ve amiraller demiş.İki sınıfa ayırmış yani.Yonkolardan hemen sonra amiraller geliyor.O yüzden önce amiraller sonra yonkolar diye veriyor hep mangaka.Bu sağ kollardan güçlü olduklarını gösterebilir ama yonko ile aynı ayar olduklarını göstermez.Yonko ile bir tutulan konum filo amirali konumu.Yani sakazuki 2 yıl sonra o konumun hakkını vererek güçlendiyse yonko dengi olabilir.Ama diğer amiraller olamaz.

Aynı kefeye koymuyor.Zirve olarak yonkolar ve amiraller demiş.İki sınıfa ayırmış yani.Yonkolardan hemen sonra amiraller geliyor.O yüzden önce amiraller sonra yonkolar diye veriyor hep mangaka.Bu sağ kollardan güçlü olduklarını gösterebilir ama yonko ile aynı ayar olduklarını göstermez.Yonko ile bir tutulan konum filo amirali konumu.Yani sakazuki 2 yıl sonra o konumun hakkını vererek güçlendiyse yonko dengi olabilir.Ama diğer amiraller olamaz.
Sen "ben yarışta birinci olucam o yüzden ikinciyi de birinciyi de geçmem gerek" mi diyorsun ? Birinci varken ikinciye gerek yok.Eger adam amiral ve yonkou diyorsa denk görüyordur ki bahsetmiş.Yoksa oraya şiçiler,novalar,komutanlar falan da eklerdi.

Sen "ben yarışta birinci olucam o yüzden ikinciyi de birinciyi de geçmem gerek" mi diyorsun ? Birinci varken ikinciye gerek yok.Eger adam amiral ve yonkou diyorsa denk görüyordur ki bahsetmiş.Yoksa oraya şiçiler,novalar,komutanlar falan da eklerdi.
Zaten en basit mantık ile seride üç tane var. Ama 2 yıl sonra yerini doldurdular ühühühhü diyeceklere ise Yonkou koltuğu da aynı şekilde demek yeterli olur sanırım. Teach'i yenebilse Marco oturacaktı lan ahahahahaha

Zaten en basit mantık ile seride üç tane var. Ama 2 yıl sonra yerini doldurdular ühühühhü diyeceklere ise Yonkou koltuğu da aynı şekilde demek yeterli olur sanırım. Teach'i yenebilse Marco oturacaktı lan ahahahahaha
Yani.Kim çıkıp der şu an Teech ve tayfası Wb ve tayfasından güçlü diye ? Aynı şekilde Fuji ve Ryo da eski 3lüden güçsüzdür.

Hayır mesele o değil.Bu iki ünvandan bahsedilirken önce amiraller sonra da yonko diye özellikle vurgulanıyor.Yani rastgele yonkolar amiraller gibi gelişigüzel denkmişçesine konuşulmuyor.Chinjao söylerken de bu böyle Luffy korkmuyorum derken de bu böyle.Onu geç Fuji bizimkinin imparatora gideceğini öğrenince işin zor o iş beni de aşar gibisinden konuşuyor.

Hayır mesele o değil.Bu iki ünvandan bahsedilirken önce amiraller sonra da yonko diye özellikle vurgulanıyor.Yani rastgele yonkolar amiraller gibi gelişigüzel denkmişçesine konuşulmuyor.Chinjao söylerken de bu böyle Luffy korkmuyorum derken de bu böyle.Onu geç Fuji bizimkinin imparatora gideceğini öğrenince işin zor o iş beni de aşar gibisinden konuşuyor.
Valla bunlar ufak hesaplar hacı.Bir gün Buggy ismi Doffyan önce söylenir getirir bu yorumu önüne koyarlar :D Bekleyip görmek daha cazip.

Fuji ve ryonun diğerlerinden güçsüz olduğunun delili nedir?
Alıntıda yazmışım ya işte sebebini.

Aksine,ne diyecekti? O sıranın bir önemi yok.Amiral ve Yonkou diyerek ikisinin denk olduğunu belirtiyor ki gayet de öyle.Eger Yonkou ile Amiral aynı ayar olmasaydı dünya daha farklı olurdu

Aksine,ne diyecekti? O sıranın bir önemi yok.Amiral ve Yonkou diyerek ikisinin denk olduğunu belirtiyor ki gayet de öyle.Eger Yonkou ile Amiral aynı ayar olmasaydı dünya daha farklı olurdu
Denk olan adamları sağ kollar ve marco öyle rahatlıkla durduramaz ve uçuramaz.Hayal et bakalım Marco’nun kaidoya tekme atıp postaladığını.Marco Garp’tan yumruk yediği gibi bir tane tokat yerdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık