Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 196 45.6%

• Kullanılan toplam oy
    430
Reis bu seriye fazla, cidden OP denilen pokemonun arka bahçesi bir seri için böyle babayiğit ve özenle tasarlanmış bir karakterin yeri yok.

E. Oda bir röportajda en yakışıklı adamın da kendisine göre Bunta Sugawara ( Akainunun esinlenildiği adam) olduğunu belirtmiştir.

Öyle bir karakter kendisi.

Oden'in hikayesi ile birlikte değeri daha da arttı reyizin. WB baya baya Roger dengi biri. Ben en azından biraz daha zayıftır diye umuyordum ama denkler belli ki ve böyle bir canavarın cezasını mutlak adalet kesti. Boşuna seri bir yılda bitmiyor reyiz ana karakter olunca.
Ben Garp vs Roger olurken Sakazuki vs Oden bekliyorum.

Zirve rayleigh ve gaban'a daha ergenken kafa atıp 3 gün denk savaşabilen marco ve vista güçlerinin doruklarındayken akainu'ya hasar dahi verememiştir.
ah dedi.

Ben Garp vs Roger olurken Sakazuki ve Oden bekliyorum.
Tanımıyor sanki Saka reyiz Wanoluları. Ya da dediğin gibi Oden ile bir münaşakaları oldu ise muhtemelen bunun gibi ya daha varsa diye düşünüyordu.

Gerçi oradaki asıl sayko Kizaru reyiz idi. Ona kalsa Wano semalarından lazer yağdıracaktı kral :a:

Tanımıyor sanki Saka reyiz Wanoluları. Ya da dediğin gibi Oden ile bir münaşakaları oldu ise muhtemelen bunun gibi ya daha varsa diye düşünüyordu.

Gerçi oradaki asıl sayko Kizaru reyiz idi. Ona kalsa Wano semalarından lazer yağdıracaktı kral :a:
Oden'i anmıştı Sakazuki.

Manga satışlarında en zirve nokta MF idi. OP para istiyorsa Kizaru veya bir başkası o adaya gidecek. :D

70 yaşındaki hasta wb ile karşılaştığı için çok şanslıymış...
Prime Beard bunu macun hakisiyle sindire sindire döverdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık