Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sağ Kollar vs. Savaş Lordları

Sağ Kollar mı? Yoksa Shichibukai mi?

• Kullanılan toplam oy
    200
Genelde her sağ kol ya da savaş lordu kendi aralarında benzer bir güç seviyesinde olmalıymış gibi yanlış bir algı var. Ancak durum bundan ibaret değil. Örneğin Marco en iyi zamanında bile Rayleigh kadar güçlü olamaz veya King aynı şekilde. Şu an king'i yenen Zoro bile zirve seviyesinde değil. Dolayısıyla bu karşılaştırma biraz saçma geliyor bana. Örneğin Benn Beckman'iın gücünün saçma derecede fazla olacağını düşünüyorum. Aynı bu şekilde savaş lordları arasında da sağ kollardan güçlü veya zayıf kişiler olacaktır. Yani Buggy'nin younko olduğu bir seride ünvana bakarak kesin yargılarla şu şunu yener diyemeyiz. Seri sona yaklaştıkça çok daha güçlü kişiler göreceğiz bu kişiler birçok shounen seride olduğu gibi şu an çok güçlü varsaydığımız kişilerin de üstünde olacak. Bu kendisini gördüğümüz ama henüz tam gücünün kaynağını öğrenmediğimiz Mihawk, Shanks, Beckman, kara sakal gibi karakterler için de geçerli.

Dof'un karşısında pinpona döndüğü Luffy Dressrosa Luffy'di.

Shichilerin dayak yediği Luffy'i de biliyoruz.

Seride herkes yattığı yerden güçleniyorken bunun sadece shichilere özel olduğunu düşünmek iyimser bir yaklaşım.

Doflamingo Beckman hariç hepsini yenebilir.Belki onu bile yenebilir.Görmek lazım.
Kuş kafesiyle alabilir :D schiler sayıca cok fazla ama ben dofu kata+king ayarı gördüm hep beckman ve rey mihawknı ayarı .
Dof'un karşısında pinpona döndüğü Luffy Dressrosa Luffy'di.

Shichilerin dayak yediği Luffy'i de biliyoruz.

Seride herkes yattığı yerden güçleniyorken bunun sadece shichilere özel olduğunu düşünmek iyimser bir yaklaşım.
Law hala adam yerine konmuyor ona üzülüyorum dofa vurduğu saldırıların hepsi yonkolar tarafından övüldü. Katanın karsına law+luffy cıksa dof gibi paspas oldu derdik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık