Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Spoiler

Oyuncaklar eski haline geri döner.Kyros bulunduğu yerden fırlayarak doflamingoya saldırır.
Doflamingo savuşturur ve kyrosu bir tekmeyle duvara yapıştırır.
Bunu gören luffy havaya zıplar ve dofun suratına jet pistol yapıştırır.
Dofun kafası zemine gömülür ve gözlükleri kırılır.
Doflamingo bir sinirle ayağa kalkar ve gözlüklerim diye feryat etmeye başlar.
Doflamingo : Onlar kaç para senin haberin var mı pislik ?
Orjinal ray ban gözlüklerimi kırdın seni asla affetmeyeceğim mugiwara... Büyükbabanı bile affetmeyeceğim.
Son hızla luffye saldırırken araya fujitora girer.
Şimdi dövüşmenin sırası değil arkadaşlar kaidou buraya geliyor topuklayalım bana yardım edin der.
Fujitora en önde diğerleri arkada ilerlerken diğer ikisi fujitorayı eker ve kalenin avlusunda kapışmaya devam ederler.
Fujitora kalenin çıkışında aniden kaidouya rastlar.Hiç bozuntuya vermez ve üçümüz seni yeneceğiz der.
Sonra diğer ikisini arkasında hissedemediğini farkeder ve şok olur.
Kaidou canavar formuna dönüşür ve fujitora korkudan yerinde duramaz.Hissetikleri karşısında aniden gözleri açılır ve yalvarmaya başlar.

Credit : Redon

Kaynak çok sağlam %100 kesin :D

Spoiler

Oyuncaklar eski haline dönmez çünkü onlar gerçekten oyuncaktır
Ussop bunu görünce ağlamaya başlar
Kyros zincirli bir halde bir hapishanede görünür.
Fırtına askerin gerçekte oyuncak olduğunu öğrenirler
Doflamingo tüm tırnaklarını yemiştir.
Luffyr birden ortaya atılır ben korsanlar kralı olacak adamım der
Dof ve ekibi poker face ifadesiyle Luffye bakar.
Bune şimdi der Law.
Luffy gomu gomu no demeye kalmadan Dof bir parça biftek çıkarıp ısırmaya başlar
Luffy olduğu yere çakılı kalıp ağlama başlar.
Issho Alabasta'dan çıkar.
Zoro ile Alabasta'da karşılaşırlar.
Zoro ama düz gitmiştim der.
Bigmom Sanji ile nikah masasındadrı.
Beni 3 -4 haftadır beklettiğin fujitoraya yaklaşan bir cisim vardı hani o noldu ? :artiz:

usop tarafı 17 sayfa

usop milleti kurtarır ve oyucaklar usopu över ve kurtarır.

18 sayfa

luffy ve kyros görünür bölüm sonu.

:D saçma değil normal one piece işte.

O cisim:
Issho'nun oğludur , 18 yıldır kayıp ve Doffy ile bir bağlantısı var , normal insan ebatlarında değil kendisi bayağı iri kıyım biri, Issho'nun yüzündeki yaranında sahibi.Issho'nun 18 yıl önce köyüne bir baskın yapılır korsanlar tarafından , o zaman meyve yeteneği olmadan hepsiyle savaşır ve çok uzun bir süre sonra hepsini mağlup eder , oğlu da bu grubun içindedir yaralı halde yerde yatar , Issho olayın şokundadır çünkü hepsinin yüzünde maske vardır oğlu olduğunu son anda anlar , sonra oğlunu yerden kaldırmaya çalışırken bir kılıç darbesiyle yüzü kesilir evladı tarafından .Sonra aileme yaptıklarından dolayı seni affetmeyeceğim baba diyerek ayrılır adadan daha da görünmez.Ailesi ise Issho eve döndüğünde ölü bulunur.
Çok tuhaf bir hayal dünyam var.:p
Evet garipmiş :D Kendi ailesini katletmiş sonrada babasını suçluyor herhalde.Birde bu oğul jozuysa deme keyfimize :D

Monkey :D Luffy

Kapak:Mihawk Perona ve Zoroyla çekildiği fotoya bakıp Shankstan kalan yarım şarabı diker

Sunny ile Big mom un konuşan gemisi araasında bir deniz savaşı olmaktadır
Sunny Bigmomun canını sıkar pekomsa işi bitirmesini söyler
pekoms choppera saldırır sanji araya girer pekoms vs sanji
zoro ile pica dövüşü sona ermiştir
çünkü zoro kale içinde kaybolmuştur pica zoroyu bulunca ben böyle iş görmedim diyerekten dofun yanına gider
kyros dofa tek atmıştır dofun kafayı yerden alır herşey bitti der baby 5 ve pervane adam kafayı alarak gözyaşları ile uzaklaşır
kral ve herkes mutludur luffy camdan violetle gelir kyros hadi kutlama yapalım der
Luffy işkillenir Şu ana kadar bütün arc bosslarını kendisi dövmüştür kyross kimdir ?Acaba luffynin yerine geçip korsanlar kralı olmak olmak istemektedir?(Şu ana kadar yaşadığı tüm olayları yerine kyross u koyarak canlandırır)
Luffy g2 yaparak kyrosa dalar Burda tek bir korsanlar kralı olacak kişi var o da benim!!!
Dressrosa karışmıştır Hükümet ajanları,denizciler,korsanlar,dofun eski sevgilieri dressrosada terör estirmektedir
ıssho önüne geleni teklemektedir fakat gücünü kısmak zorundadır bastille yardım iste!
Bastille yeni dünyada korsanlara kök söktüren ünlü g8 in yakında olduğunu hatırlayıp irtibata geçer
Albay Helmeppo Dressrosadan yardım çağrısı gelmekte Helmeppo Koramiral a haber verir
Koramiral Tekken Coby :Bıktım artık amirallerin arkasını temizlemekten der(asdasdas:D)
Demir Yumruk Coby emir verir yeni dünyanın en belalı donanması rotayı Dressrosaya çevirmiştir

Big mom gemidekileri esir alıp götürdü. Doflamingo'nun öldüğünü duyan Kaido adaya doğru yol almaya başladı. WG Doflamingo'nun ölümünden dolayı adaya buster call çağrısı yaptı. Akainu Fujitora'ya Kyros'u öldürme emri verdi. Cp0 Luffygille uğraşmaya başladı. Luffygil cp0'ı yendi. Fuji kyros'u öldürdü. Kaidonun geldiğini gören sabo devrim ordusunu çağırdı. Buster call gemileri geldi. Marine vs devrimciler vs kaido. Luffy big mom durumunu öğrendi. Sabo mugiwaraların kacmasina yardım etti.sabo meyveyi yedi. Rebecca babasının ölümünden dolayı wg'ye düşman oldu. Yeni tayfa o.violet sanji için mugilerle beraber yola çıktı.
O marine vs devrimciler vs değilki buster callda koramiraller geliyo. Dragon öper geçer onları :D

Uzun yıllar oyuncak kalan elemanlar yokluktan çevredeki kadınlara saldırmaya başlayıp tecavüze girişmiştir.
Bunu gören Fuji 'o kadar da değil artık, sabrım taştı ak' der ve kıyıma başlar.
Fuji milleti doğrarken gözüne genç bi çocuk çarpar, bu oğludur.
Fuji'nin oğlu puçi der ki 'Baba!' sarılırlar, puçi iyi bir kılıç ustasıdır ve aslında dünyanın en iyi kılıç ustası o'dur.
Puçi oyuncak olunca dünya onu unutmuş ve Mihawk aka Cingöz ünvanın üzerine yatmıştır.
Bunu gören Fuji, oğluyla birlikte intikam yemini eder ve Dof'un kuleye doğru gider.
Dof'un gözü döner, 'öldürün şu ak körünü alayınıza zoan meyvesi der' gözü dönen millet Fuji ve Puçi'ye saldırışa geçer.
Puçi 'sen bi kenara çekil hele baba' der ve geliştirdiği 'Tanrı Kesişini' uygulayarak 1.000 kişiye tek atar.
Zoro görür ve koşar. Puçi'nin eteklerine kapanarak 'Mihawk'ın ak beni eğit' der.
Bölüm Sonu.
Edit: Nasıl görüyor oğlunu demeyin saçma spoiler 'hissetmiş'

Uzun yıllar oyuncak kalan elemanlar yokluktan çevredeki kadınlara saldırmaya başlayıp tecavüze girişmiştir.
Fuji'nin oğlu puçi der ki 'Baba!' sarılırlar, puçi iyi bir kılıç ustasıdır ve aslında dünyanın en iyi kılıç ustası o'dur.
Puçi oyuncak olunca dünya onu unutmuş ve Mihawk aka Cingöz ünvanın üzerine yatmıştır.
Bunu gören Fuji, oğluyla birlikte intikam yemini eder ve Dof'un kuleye doğru gider.
Dof'un gözü döner, 'öldürün şu ak körünü alayınıza zoan meyvesi der' gözü dönen millet Fuji ve Puçi'ye saldırışa geçer.
Puçi 'sen bi kenara çekil hele baba' der ve geliştirdiği 'Tanrı Kesişini' uygulayarak 1.000 kişiye tek atar.
Zoro görür ve koşar. Puçi'nin eteklerine kapanarak 'Mihawk'ın amk beni eğit' der.
Bölüm Sonu.

:ehe: Güzelmiş Mihawk fanlarına günde 3 öğün göster bu paragrafı :D

Zoro görür ve koşar. Puçi'nin eteklerine kapanarak 'Mihawk'ın amk beni eğit' der.
Bölüm Sonu.
Edit: Nasıl görüyor oğlunu demeyin saçma spoiler 'hissetmiş'
Süper :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık