Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

1- One Piece tek parça demek
2- One Piece'i bulan/ele geçiren kişiye korsanlar kralı denir
3- Meşhur teoriye göre Luffy Raftele gidip WG'yi savaşta yenip Antik Silahları kullandığında all blue yani bütün denizler birleşip tek olacak, Red Line yok olacak, bütün ırklar beraber yaşayacak, tek bir devlet olacak, insanlar güvenle ve özgür yaşayacak.
4- One Piece buysa Gol D.Roger korsanlar kralı olamaz. One Piece'i tamamlayamadan öldü sonuçta.

O-Toki nin meyvesi zaman zaman no mi cıkar. Meyveyi Teach kapar ve yer. Luffy ile son savaşta tam darbe yiyeceği zaman luffy 'i 5yaşındaki haline getirir ve tüm gelecek değişir.

O-Toki nin meyvesi zaman zaman no mi cıkar. Meyveyi Teach kapar ve yer. Luffy ile son savaşta tam darbe yiyeceği zaman luffy 'i 5yaşındaki haline getirir ve tüm gelecek değişir.
5 yaşına küçültemiyor. O dediğin Bonney'in meyvesinde geçerli. Geçmişe göndermekten bahsediyorsan, o da mümkün değil. Zira O-Toki'nin meyvesi geleceğe yollayabiliyor sadece.

5 yaşına küçültemiyor. O dediğin Bonney'in meyvesinde geçerli. Geçmişe göndermekten bahsediyorsan, o da mümkün değil. Zira O-Toki'nin meyvesi geleceğe yollayabiliyor sadece.
15yıl olarak geriye demiştim ama O-tokinin meyvesinin sadece geleceğe gitme ozelligi varsa bilgilendirme için tessekur ederim.
Peki O-Toki'nin meyvesi diyorum da meyve kullanıcısı mı yoksa başka bir tür ozellik mi?

20 yıl önce Wano'lu mini minnacık Roronoa Zoro savaş zamanı düşmanlardan kaçarken yönünü şaşırıp Oden kalesine girmiştir.

Tam Toki kınları geleceğe yollarken yanlarında bulunmuştur ve oda geleceğe gönderilmiştir.Toki kınlara yolculuk sırasında hareket etmemelerini söylemiştir ama Zoro koşmaya devam eder ve diğerlerinden farklı bir yere ve zamana ışınlanır.Yani East Blue'ye.

944.bölüm de 20 yıl öncesinden ailesinin öldüğünü zannettiği Zoro'nun mezar taşını göreceğiz.:ehe:

Chapter 999 - Şeytanın yüzü

Sayı Shanks'in sırıtarak Luffy'i karşılamasıyla başlar.Arkasına hemen bir fb girer.

Shanks ile Zoro karşılaşmıştır.

Shanks : Benim gerçek adım Roronoa Shanks.
Zoro : Ne ?

Shanks : Evet Zoro senin baban benim.
Annen öldükten sonra bir korsan olarak seni yanımda götüremezdim.Ben de seni East blue sularına bir sandalla birlikte bıraktım.

Ancak şu anda büyük bir savaşçıya dönüştüğünü görüyorum.Bundan daha mutlu olamazdım.

Zoro : Buna inanmıyorum.

Shanks : Kanıt mı istiyorsun ?

Benim ailemde pigment bozukluğu vardı.Saçlarım kızıl babamın saçları ise mordu.Saçlarının yeşil olması tamamen bizim ailemizden geliyor.Ayrıca bu durum yön kaybı sorunlarına yol açıyor.

Zoro : Olamaz bu mümkün değil. ( Zoro şok içindedir.)

Fb sonlanır.

Luffy : Shanks üzgünüm ama buraya seni yenmeye geldim.

Zoro meydana çıkar.

Zoro : Orada dur bakalım Luffy.

- Babama zarar vermene izin vermeyeceğim !

Luffy : Ne ? Sen neden bahsediyorsun Zoro.

Ve Luffy vs Zoro başlar.

Beckman Sanji'yi yakalamıştır Sanji konuşamamaktadır.

Beckman : Hehehehe....

Beckman : Kaptanımız inanılmaz derecede güçlüdür.Ama onun asıl korkutucu olan tarafı savaşa girmeden fethetmesini sağlayan olağanüstü manipulasyon yeteneğidir.

- Benim onun akıl hocası olduğumu söylerler.Ama bu sadece rakipleri yanıltmak içindir.
- Şu bir gerçek ki onun direktifleri doğrultusunda hareket etmediğim 1 gün bile olmadı.

Eichiro Oda 666 rakamını ters çevirecek şekilde Chapter sayısına özellikle dikkat etmiştir. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık