Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Shanks hain çıkacak. Kesin bilgidir. Kanıtlarla geldim hatta.

Bu arkadaşı Wanted'da gördük. Başta iyi gibi davranıyor. Ama sonra kötü olduğunu öğreniyoruz. Peki Cyrano kime benziyor?

-Cyrano başta iyi biriydi. Sonra kötü olduğunu öğrendik.
-Shanks da başta iyi biriydi. Gorosei ile buluşması kötü olduğuna dair bir ipucu. Yakında kötü olduğunu göreceğiz.

-Cyrano şöhret için bir çocuğu kurtarmıştı.
-Shanks da Luffy'i kurtardı.

Her şey ortada. Shanks, Kaido'nun meyvesini de çalmış olan Teach'i indirip, üç meyvesini de çalacak. Dünya hükumeti ile ittifak kurup son boss olacak. :cool:
Tiç kukla yani :D

Bu arkadaşı Wanted'da gördük. Başta iyi gibi davranıyor. Ama sonra kötü olduğunu öğreniyoruz. Peki Cyrano kime benziyor?

-Shanks da başta iyi biriydi. Gorosei ile buluşması kötü olduğuna dair bir ipucu. Yakında kötü olduğunu göreceğiz.

Her şey ortada. Shanks, Kaido'nun meyvesini de çalmış olan Teach'i indirip, üç meyvesini de çalacak. Dünya hükumeti ile ittifak kurup son boss olacak. :cool:

Beni hayal kırıklığına uğrattın Roronoa. Shanks'e nasıl hain dersin :artiz:

Yanlış konuya yazmışsın sanki. Bu kesin tutmalı.

Yanlış konuya yazmışsın sanki. Bu kesin tutmalı.
İçten içe tutmasını istiyorum aslında. Her türlü Teach'ten daha iyi bir boss olur. :D

Hatta bir şey daha buldum. Im çoktan Shanks ile anlaştı bile. O yüzden Teach'i ve Luffy'i tahrik etmek için Vivi'yi hedef aldı. :ehe:

Gelsinler. Birleşip gelsinler. 1vs All gelsinler. xd
Shanks'ın gizli sağ kolu, Buggy Sama indirecek kendisini. :oleyo:

Chopper Black Zetsu gibi serinin sonunda Luffy'e toynağını sokacak, İnsan İnsan Meyvesi Uyanışı yapıp Luffy'nin bedenine hakim olacak ve korsan kral olarak devam edecek. Teach gibi 2 meyve kullanabilecek.

Wano sonrası Hasırşapkalar öyle içinden çıkılmaz bir noktada kalırlar ki geleceğe gönderilmek durumunda kalırlar. Sırra kadem basan Hasırşapka ekibi belirsiz bir gelecekte belirdiklerindeyse Karasakal çoktan KK olmuştur...

One piece aslında bir hikaye kitabının adıdır.
Serinin biraz ilerisinde manga yarıda kesilir ve bir hikaye kitabı kapandığı görülür.Bir anne çocuğuna hikaye okumuşdur.
Ve kitabın sonunda şöle yazar;

Gerçekden ulasabildiğimiz şeyler hayallerimizmidir? Hayaller ulaşamadığımız şeylerdir ve bir maceranın sonsuz olması için sonunun olmaması gerekir.

One piece burada biter.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık