Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Sabo'nun Durumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sabo'nun yaşadığını var sayarsak, Ace'in dövmesinde S harfinin üzerine X atılmış. Acaba Sabo'nun öldüğünü kabul ettiği içinmi öyle yaptı yoksa Sabo ile görüştükten sonra onu kardeşlikten sildimi :D Kardeşlikten sildiği için gelmedi belkide Sabo :D

Çok zorladım tamam :D

Sanki :D Yok ölürken bile Luffy'ye söylediklerinden böyle bir durumdan haberi olmadığı anlaşılıyor. Aceler Sabo'yu çoktan ölü kabul etmişler.

ben savaşa gizlice katıldığını düşünüyorum yaşadığına görede gelmişdir ve bence Sabo Aceyi diriltmek için yaratılan kilit bir karekterdir birde allah belasını versinmiş üzerine ne teori felan
yazılırmıymış ölüsünü dirisiniymiş töbe yarabbim töbe töbe ne büyütmesi arkadaş burda teoriler fikir paylaşıyoruz sana ne oluyorda bağrıyorsunki anlamıyorumki birde böylelerinin yorumları
silinmez bilmem mağlum parti gibi başkalarının fikirlerine kilit vurmak isterler hey allahım...
Yuh sende çok uçtun ace diriltmek daha neler

Arkadaşlar???

Sabo dedik dedik ve galiba Sabo cidden yaşıyor? Çok heycan yaptım yanlış mı anladım acaba

SABO ONE PİECE! Reftelden roger aracılığı ile buralara geldi o aslında hakinin vücud bulmuş hali the haki yani hakiki olan. işte karsoyu falan filan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık