Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sabo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 210 78.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 57 21.4%

• Kullanılan toplam oy
    266
Ha Ace ha Luffy aşağı yukarı aynılar. Sabo bu mantıkla Luffy'ninde önünde misyon olarak.:(
Şu an için denilebilir evet ama ileride o dahil herkesi geçecek elbette. Kaldı ki hükümete verdiği zararla belki aynı da diyebiliriz ama yapma nedenine gelince Luffy'ninki de çok değerli olsa da Sabonun amacı daha büyük. Son arclarda Luffy'nin konuşmaları değişti. Artık biraz daha büyük düşünüyor. Adam direkt zordakileri kurtarmaya gidiyor arkadaşımı üzdün diye ya da içinden o an öyle geldiden daha farklı son zamanlarda tavrı.

Güncelleme için teşekkürler. Şu an ki haline alışamadım, ölü kalmasını dilerdim. Umarım herhangi bir olayda gümbürtüye gider kısa sürede.

Gereksiz ve zorlama.
:artiz:
Yahu bırak. 825 bölümlük seride toplam 25 sayıda görünmüş bir karakter bu. Olduğu yerleri çıkarsan hiçbir şey değişmez. Bizimkilerin çocukluğuna koyma, ne değişti? Hiçbir şey. Dressrosa'ya da koyma. Ne değişti? Yine hiçbir şey. Sabo olmasa da Luffy o meyveyi alırdı zaten. Issho ve Burgess için de senaryo değiştirse ya da araya başka birini soksa kafi olurdu.
Karakterleri sayfaya göre mi değerlendiriyoruz yapma lütfen Smoker senden bu lafı hiç beklemezdim.
Karakterleri çıkarıyorsan Dof'u çıkar Marineford'dan o zaman herkesi çıkaralım bazı yerlerden hiç biri hakkında elimizde bir şey kalmaz ki o zaman.
Adamı işlemiş mangaka,Dragon'un yanın göndermiş. 2. adam yapmış sonradan yeniden Luffy ile buluşturmuş, Ace'in meyvesini yedirtmiş daha napsın mangaka bu adamı serinin içine sokacağım diye ?
Sabo olmasa Luffy nasıl o meyveyi alacak. Luffy çıkıyordu Kolezyum'dan Barto girecekti. Burgess ve Diamentenin olduğu yerden Barto meyveyi alacak deme şimdi.

Ace'in biraz daha gelişmişi. Ölü olarak kalmalıydı. :/

Ellere sağlık bu arada.
Ace'in tırnağı olabilir en fazla diyorum o kadar.
Derin ve kaliteli bir karakter değil Ace gibi.Zaafları yok mesela.Mükemmelmiş gibi empoze ediliyor.Yok artık dediğimiz laflarında bile doğruymuşçasına resmediliyor.Neymiş kin tutmuyormuş derken olgun ve haklıymışçasına göstermek gibi.

Samimi ve sempatik değil bir kere.Sadece kıyafetleri güzel bence ama tasarım olarak Ace çok daha iyi.Hatta kıyafetler dışında geri kalan her konuda. :/

Ace'in tırnağı olabilir en fazla diyorum o kadar.
Derin ve kaliteli bir karakter değil Ace gibi.Zaafları yok mesela.Mükemmelmiş gibi empoze ediliyor.Yok artık dediğimiz laflarında bile doğruymuşçasına resmediliyor.Neymiş kin tutmuyormuş derken olgun ve haklıymışçasına göstermek gibi.

Samimi ve sempatik değil bir kere.Sadece kıyafetleri güzel bence ama tasarım olarak Ace çok daha iyi.Hatta kıyafetler dışında geri kalan her konuda. :/
Karakter olarak demedim onu, güç ve hikayedeki konum olarak şey ettim.
Karakter konusunda katılıyorum. Pek işlenememiş biri daha. Belki onun da derinlerine ineriz bir zaman sonra. Oda öyle yüzeysel karakter yazıp bırakmaz.
Kin tutmuyor faciasını ilk günden beri dillendiriyorum, çok büyük hata yaptı diyorum da dinleyen yok. Sonuçları ortada. Tamam kin tutma da salaklık niye yapıyon. :( Salaklıktan da öte, bir nevi bencillik orada yaptığı. O adam sana zarar vermedi zaten, başkalarına verdi ve vermeye de devam edecek. Sırf kin tutmuyorsun diye niye başkalarının hatırasına ve varlığına zarar veriyorsun. :/

:artiz:

Karakterleri sayfaya göre mi değerlendiriyoruz yapma lütfen Smoker senden bu lafı hiç beklemezdim.
Karakterleri çıkarıyorsan Dof'u çıkar Marineford'dan o zaman herkesi çıkaralım bazı yerlerden hiç biri hakkında elimizde bir şey kalmaz ki o zaman.
Adamı işlemiş mangaka,Dragon'un yanın göndermiş. 2. adam yapmış sonradan yeniden Luffy ile buluşturmuş, Ace'in meyvesini yedirtmiş daha napsın mangaka bu adamı serinin içine sokacağım diye ?
Sabo olmasa Luffy nasıl o meyveyi alacak. Luffy çıkıyordu Kolezyum'dan Barto girecekti. Burgess ve Diamentenin olduğu yerden Barto meyveyi alacak deme şimdi.
Sayfa sayısına göre değerlendirmiyorum. Sabo bana göre seriye zorla sokulmuş bir karakter. Olmaması dahilinde bir şey değişmezdi yani. Çocukluk zamanlarında gösterildi ve öldüğü söylendi. Ölü olarak kalsa, hiç sıkıntı yoktu. Ama 300 bölüm sonra bir karakteri zorla geri seriye sokuyorsa, üzerine çok da konuşmaya gerek yok bence.

Geçen haftaki anime bölümüne yazmıştım ama buraya da yazayım:

Bir türlü ısınamadığım karakter. Elindeki borusuyla ve resmi gibi görünen kıyafetleri ile hiken yapması tuhaf geliyor bana.
Mera mera no mi şu adama yakıştığı gibi yakışmadı sanki Sabo'ya.
Lakabı da ne olacak merak ediyorum doğrusu.
  • Ateş Yumruk Sabo
  • Ejder Pençesi Sabo
  • Borulu Çocuk Sabo
  • Ateş Boru Sabo
  • Devrim Ateşi Sabo
Bunlardan birisi olur herhalde. :)

Son düzenleme:
Sabo'nun seriye dönmesinin 2 tane sebebi var diye düşünüyorum.

Çocukluk hayalini gerçekleştirdiğini abisinin görmesi. Tanıklık etmesi.

Hikâye gereği Ace öldü; Sabo geldi.

Aslında hiçbir şey değişmedi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık