Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sabo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 212 79.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 57 21.3%

• Kullanılan toplam oy
    268
Eline sağlık Smoker ben de ne zaman yeni çeviri gelir diyordum malum bölüm de olmuyor bu aralar sıkılıyoruz :)

Sabo'nun özgürlük temasını seviyorum, çocukluğuyla beraber güzel işlenmiş. Ayrıca ilk sayfalarda bi arkadaş kelimenin anlamını söylemiş hoşuma gitti. Gücü de zaten fena. Ejderha pençesi tekniği falan çok hoş.

Ama ölmemesi falan daha doğrusu hafızasını kaybetmesi olayı biraz zorlamaydı bu tip şeyler hoşuma gitmiyor :(

Neyle ödeyecek peki?Al şu kadar para ben kk olacam demezdi herhalde.Ki Sabo'nun hükümete bağlı denizcilerin Ace'i öldürmeside var bence.
Bence devrim olana kadar ayrılmazdı oradan.
Ya tamam parayla değil başka bir şeyle öderdi nereden bileyim ama gidebilirdi de doğrudan kimse de bir şey diyemezdi adam o kadar hizmet etmiş. Ama en iyisini yaptı bence kalarak Dragon'la iyi ikili olur bunlar :)
En çok merak ettiğim ise diğer komutanlar. Büyük ihtimalle Sabo'dan güçlüleri vardır.

Ya tamam parayla değil başka bir şeyle öderdi nereden bileyim ama gidebilirdi de doğrudan kimse de bir şey diyemezdi adam o kadar hizmet etmiş. Ama en iyisini yaptı bence kalarak Dragon'la iyi ikili olur bunlar :)
En çok merak ettiğim ise diğer komutanlar. Büyük ihtimalle Sabo'dan güçlüleri vardır.
Yanlış hatırlamıyorsam halk gazeteyi okurken "Devrim ordusunun ikinci en güçlü adamı Sabo'da öldü" gibisinden bir şey diyorlardı. Dragon'dan sonra en güçlü de olabilir, tam hatırlamıyorum.

Yanlış hatırlamıyorsam halk gazeteyi okurken "Devrim ordusunun ikinci en güçlü adamı Sabo'da öldü" gibisinden bir şey diyorlardı. Dragon'dan sonra en güçlü de olabilir, tam hatırlamıyorum.
Güçlü diye bir kelime hatırlamıyorum ben, 2 numarası diye biliyorum. Dragon'dan sonra gelen adam Sabo gibi gözüküyor fakat öyle olmayabilir diye düşünüyorum. Sabo'dan güçlüleri çıkabilir yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık