Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Sabo Ortaya Çıkmasaydı, Alev Meyvesi'ne Ne Olurdu?

Luffy alırdı. Sonra animede meyvenin çalınmasıyla ilgili filler arc olurdu.
En mantıklı senaryo bu galiba. Aklıma bayağı yattı benim de.

Burgess çok küçümseniyor. 10 titandan birisidir burgess. Ayrıca yonkonun 1.tümen komutanı.

İkinci gif'te de gördüğümüz gibi, haki bile kullanamıyor daha Burgess. Haki kullanamayan bir karakter isterse yonko'nun kendisi olsun, bir şey ifade etmez.

Yoksa sen kazanamayacağını mı düşünüyorsun ?
Bence kazanamazdı.

Luffy meyveyi alır dayanamaz yerdi.Sonra bedeninin normal olmadığı ortaya çıkardı 2 tane meyvesi olurdu.
Şapşal Luffy'nin aldığı anda heyecandan birden yemesi olası bir senaryo. Bedeni 2 tane meyveyi kaldırabilir miydi, hadi kaldırdı diyelim. Ama ben kesinlikle Ateş Lastik Adam'ı hayal edemiyorum. Red Hawk saldırısının Cosplay'i gibi bir şey canlandı gözümde hehehe.

@Uta Kusura bakma ama abartmışsın biraz. Yonko haki bile kullanamıyorsa işe yaramaz mı oluyor sana göre? Koca Ana örneğini bir düşün ondan sonra yorum yap bence. Bu arada Burgess haki biliyor.

@Uta Kusura bakma ama abartmışsın biraz. Yonko haki bile kullanamıyorsa işe yaramaz mı oluyor sana göre? Koca Ana örneğini bir düşün ondan sonra yorum yap bence. Bu arada Burgess haki biliyor.
Ne münasebet canım, niye kusura bakayım? Kendi görüşünü belirtiyorsun kendince, haklı olarak.

Burgess şuan haki öğrendi mi bilmiyorum, ama öğrendiyse bile arkadaşın attığı gif'te Sabo ile dövüşürken bilmiyor. Dolayısıyla Diamante-Burgess vs'sini "Burgess Yonko sağ kolu" diyerek kafadan Burgess'a vermek bence hatalı.

BM haki bilmiyor muymuş? Hmm. Belki de bu yüzden bu kadar kolay kaçmış olabilir elinden Luffy. Bence diğer Yonko'ları gördüğümüzde anlarız bu farkı. Haki'li yonko ne kadar güçlü olabilir, ne tür farkları varmış BM'den, vesaire.

Ayrıca evet; bence haki bilmeyen yonko, yonko değildir. Bu sözün altına da imzamı atarım.

@Uta
Dirseğin ucuna bak.

Haki kullanamıyor demen çok şaşırtıcı. Wb de aokijiye vuramıyor yani wb güçsüz mü ? Bu demektir ki sabo gözlemini iyi kullanıyor ve burgessin saldırısından kaçabiliyor aynı katanın da sıyrılabildiği gibi. Dofi mf de croconun kafasını kesiyor ama işlemiyor yani dofi haki bilmiyor mu şimdi ? Ben sana o kadar neden ve burgess hakkında bilgi saymıştım halbuki:(

Kusura bakma ama burgessi küçümseyenler burgess hakkında fikir sahibi olmadığı için küçümsüyormuş :(

@Uta
Dirseğin ucuna bak.

Haki kullanamıyor demen çok şaşırtıcı. Wb de aokijiye vuramıyor yani wb güçsüz mü ? Bu demektir ki sabo gözlemini iyi kullanıyor ve burgessin saldırısından kaçabiliyor aynı katanın da sıyrılabildiği gibi. Dofi mf de croconun kafasını kesiyor ama işlemiyor yani dofi haki bilmiyor mu şimdi ? Ben sana o kadar neden ve burgess hakkında bilgi saymıştım halbuki:(

Kusura bakma ama burgessi küçümseyenler burgess hakkında fikir sahibi olmadığı için küçümsüyormuş :(
Burgess karakteri hiç ilgimi çekmiyor, bilgi sahibi de değilim kendisi hakkında. Ama nedense Burgess'ı küçümsemekten ziyade insanların gereksiz abarttığını düşünüyorum ben. Fiziksel güç bazlı bir karakterde 3 tip hakiden hangisi olur? Tabii ki Armament Haki olur. Attığın ilk gif'te Armament Haki'den iz yok, burda herif haki kullanıyor diyorsun. Doğru kullanıyor. Neden orda kullanmamış ki o zaman? Çizim hatası falan mı dersin? Ben dediğim gibi Burgess ile hiç ilgilenmiyorum, sadece gördüğüm gif'ten hareketle söyledim haki bilmeyen birinden yonko komutanı olamayacağını.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık