Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryuma'nın Seviyesi

Ryuma'nın Gücü?

• Kullanılan toplam oy
    303
Dünya Hükümeti tokatlayan adamın kendi döneminin Crocodile'ı çıkma ihtimali yok zaten. Adam en güçlü diye anılıyor, o zamanın en güçlüsü demek, şeytan meyvelerinin getirdiği basic güçten güçlü olmak demek. Lavdan, buzdan, yıldırımdan,depremden... Gider bu.
Hükümetin wano ile ilgili kitabında yazan bilgilerde sadece bu adam var sanırım.Kapalı ülke olduğu için de güncellenmemiş.Oden olsa bile wano ülkesi bir yonko oluşumu seviyesinde değilmiş çünkü.Hani geçmişi gördük Shutenmaru dışındaki güçlüler daha veletmiş.Hükümet nasıl çekiniyorsa gidip kontrol bile edememiş yıllardır.Bilinmezliğin de korkusu var ama şu laf dikkatimi çekti.Kizaru gönderilmeyeceğini duyunca samurai ha gibi bir tepki veriyor.Samuraylar demiyor ilginç bir şekilde.Sanki tekil bir ifade.Yani Ryuma gibi birisinin orada hala olmasından yada bilmedikleri için sürpriz şekilde çıkmasından korkuyorlar.Bütün ortalama güçteki samuraylardan değil yani.Ryuma inanılmaz Pr çalışması olmuş wano için :) O yüzden seviyesi baya yüksek olmalı.

Son düzenleme:
Dünya Hükümeti tokatlayan adamın kendi döneminin Crocodile'ı çıkma ihtimali yok zaten. Adam en güçlü diye anılıyor, o zamanın en güçlüsü demek, şeytan meyvelerinin getirdiği basic güçten güçlü olmak demek. Lavdan, buzdan, yıldırımdan,depremden... Gider bu.
O zamanlar güçlü kişiler yokmuş. XD

Şaka bir yana Oda için özel bir karakter olduğunu düşünüyorum, kendi mangasında olduğu gibi güçlü çıkacaktır. Judge gibilerini bile gördüğümüz yerde kendisini 2-3 bölüm görsek hiçbir zararı olamaz.

Şaka bir yana Oda için özel bir karakter olduğunu düşünüyorum, kendi mangasında olduğu gibi güçlü çıkacaktır. Judge gibilerini bile gördüğümüz yerde kendisini 2-3 bölüm görsek hiçbir zararı olamaz.
Toki ile iligli bir fb görürsek mümkün. Bu kadını öylesine 800 yıl öncesinden getirmemiştir umarım. Hem baksana kadın deli gibi Wano'ya gitmek istiyor, illaki bir ilgisi vardır.

Ryuma'da bi tek ateşli muzcular görmek istemez kanımca ki onlarda bile çıkar görmek isteyen. Kim kutsallarla kapışmasını kaçırmak ister ki?

Benim ilgimi çeken bir karakter. Bu seriye illa bağlamak zorunda değildi ama madem bağladı hakkında birkaç bölüm okumak oldukça güzel olur.

O kadar yüzlerce yıl geçmesine rağmen ismi hala saygıyla anılan birisinin hikayesini kim okumak istemez ki? Oden kadar ilginç birisidir belki de.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık