Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Ryokugyu'nun Gücü

Kesinlikle katılıyorum.Eline sağlık.Yaş olarakda diğer amirallerden daha genç novalar gibi olucak diyorum.Hatta en genç yaşta amiral olan karakter diyede tanıtılıcak.

Seride groot görmek isterim açıkcası.
Beni daha çok antik zoan çıkma ihtimali heyecanlandırıyor. Bir de Amiraller saldırı gücü yüksek adamlar, korkutucu, antik zoan yemiş bi Amiral tadından yenmez.

Teşekkürler.

Her teori üzerine emek verildiği kadar güzeldir
Üzdün :(

Teşekkürler.

Beni daha çok antik zoan çıkma ihtimali heyecanlandırıyor. Bir de Amiraller saldırı gücü yüksek adamalar, korkutucu antik zoan yemiş bi Amiral tadından yenmez.
Mistik zoan kullanıcısı Marco bile amiraller ile aşık atabiliyor. Amiral ayarı bir adam antik ya da mistik zoan meyve yerse şuan ki amirallerden daha güçlü olacağı kanısındayım.

Marco bile amiraller ile aşık atabiliyor. Amiral ayarı bir adam antik ya da mistik zoan meyve yerse şuan ki amirallerden daha güçlü olacağı kanısındayım.
Aşık atamadı, meyvesinin iyileşme gücü olduğundan direnebildi o da bir süre. Yoksa Marco ve ya herhangi bi sağ kolun Amiral ile aşık atabilmesi çok zor. Haki seviyesi yüksek olursa dediğin gibi diğer Amiralleri aşması tabiki de mümkün. Yoksa Amirallerin meyveler aşağı yukarı hepsi birbirinin dengi.

Teşekkürler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık