Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Ryokugyu'nun Gücü

Bende Ryonun doğa ve aģaç ile ilgili bir meyvesi olacağını öngörüyorum.One piece teoriniz adlı konuda Ryoya deģinirken de Hashirama gibi bir gûç uydurdum kendisine.

İnternette biraz araştırınca bu şekilde bir motif veya mitolojik bir canlı bulamadım.Bu yüzden zoan değil de paramecia çıkabilir gibi geliyor bana.Ek olarak da Marco kadar olmasa da iyileşme yeteği olduğunu düşünüyorum meyvesel olarak.Şifacı yani doktor geçmişi de olabilir.

Kediler zaten doğduklarında kör olurlar sonra gözleri açılır öyle biliyorum.
Fujitoranın meyve ismini bilmediğimizden lakabıyla bağlantı kuramamışsın.
Sarı renk harbiden okunmuyor mouse ile çift tık yaptım öyle okuyabildim.
Zoan model ağaç, çok ilginç, güzel ve mantıklı bir düşünce. Olsaydı seriye renk katardı.
Boğalar renk körüdür biliyorum ama çoğu filmde dizide karikatürde vb. yerde kırmızı renk ile boğayı sinirlendirmişlerdir.
Demek istediğim eğer bu adam ağaç zoan yediyse Katakuri gibi bu zoan meyvesinde bir farklılık görebiliriz.
Sadece ağaca dönüşmüyodur çevresindeki ağaçları kontrol etme, ağaç çıkarma ve çevresindeki tüm yeşillikler sayesinde oksijeni azaltma vb. şeyler yapabilir. Akainu ise kırmızı rengi sembol ediyor. Meyve yeteneği çok yıkımsal. Magma ile ağaçları, ormanları istemeden ya da isteyerek yerle bir edebilir. Nede olsa adam görevi için her şeyi yapan bir tip. O yüzden Ryokugyu ile arası hep kötü olabilir. Uzun lafın kısası ormanın, ağacın düşmanı ateş yani Akainu.

Eline sağlık.

Zoan boğa türü.Boğalar güçlü hayvanlar.Saf güç ve dayanıklık konusunda aşmış birisi bekliyorum.Tabi haki ile bunu güzelce destekleyen.

Buna bende katılıyorum, havada ki oksijeni azaltma olayı da CC'nin bi üst versiyonu olarak çıkabilir karşımıza. Zira CC de havadaki oksijeni manipüle ediyordu fakat dar bi alanda sınırlıydı. Teşekkürler.
Yeşil ağaçların ve otların yanı sıra zehirinde simgesi. O yüzden bu oksijeni azaltma muhabbeti + alıyor.

Bende senin bu teoriyi yazarken yürüdüğün yerden yürüyerek analiz yapmıştım.
http://www.korsanfan.com/konu/ryokugyu.4988/ Faydası olur mu bilmiyorum ama.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık