Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryokugyu'nun Gücü Ne Olabilir?

• Konbuyu başlatan Goodwill
  • Başlangıç tarihi
Bence amiraller 4 elementi temsil ediyor
Akainu Sakazuki (Kırmızı Köpek) Kırmızı ateşi temsil eder köpekte hiyerarşide yüksek olanlara verilen bir sembol ayrıca güçlü vahşi bir hayvandır element Ateş
Aokiji Kuzan ( Mavi Sülün) mavi soğuğu suyu temsil eder sülün özgürlüğü temsil eder ve bulunduğu bölgedeki diğer kuşlardan vücut ısısının düşük olmasıyla dikkat ediyor su + soğuk = Kuzan element su
Issho Fujitora ( Mor Kaplan ) bunu renklerle açıklamaya pek gerek yok zaten yer çekimini kontrol ediyor hem de kör kör olarak görmenin yolu havada ki sesi ve esintiyi hissederek bulmaktır ayrıca yer çekimi diğer elementlere kıyasla havaya benziyor element Hava
Rykugyu ( Yeşil Boğa ) yeşil bitkiyi canlılığı temsil eder geriye toprak kaldı bu yüzden bitkileri kontrol etmek toprağın altından bitki çıkarmak olarak düşünüyorum
Borsalino Kizaru ise bu dört elemente girmiyor bu yüzden bence Borsalino da ölecek
Bende elementlerden yola çıkacaktım ama kizaru işi bozuyor yada ıssho birini havaya bağlasan öbürü boşta kalıyor sende adamı nüfustan düştün çok güldüm beya
dört element var bunlar beş oldu borsalinoyu ölmesini bekleyecene elementleri beşe çıkar, olmadı bir tane uydur tahta mesala güzelbir element olur ver tahtayı....

konunun açıldığı tarih 2013 neredeyse 2020 ye girecez Oda hala adamın ne yüzünü nede meyvesini gösterdi bu oda kız olsaydı evde kalırdı kesin... aklıma geldi öyle yazayım dedim bence bu amiraller takım gibi farkli bir meyve cıkmaz zoan falan çıkarsa takım bozulur... Logia olma ihtimali en yüksek tabiki o olmasa paramecia kesin.
Güç olarak zaten yıkıcı bir etkisi olmalı, bir boğaya benzetilmesi aşırı güçlü, dayanıklı olmasından kaynaklı olabilir.Birde boğalar tarımı toprağı temsil ederler, zaten arkadaş yemek yemiyor rejim yapmıyorsa bu vatandaş ağaç, bitki, toprak yada tahta çıkma ihtimali oldukça yüksek...
Ayrıca radyasyon , zehir işlerine girmeyin...Belki oda 2023 te açiklar daha çok bekler...
Ben bogaya benzetılmesınden Mınator meyvesını felan yemıstır dıyordum. Ama dedıgın gıbı gucunden olması daha yuksek.

Üye silindi 1004

Yeşil olan her şey olabilir.

Ağaç/Kök Logiası
Toprak Logiası

Yaşam ağacı gibi mistik bir meyve verirse şaşırmayacağım.Biraz jojo’daki Giorno gibi bir yeteneğe sahip olmasını bekliyorum benzerlik fazla olacaktır.

Bu arkadas beşinci element çıkacak
Ne çıkarsa bahtına
Ryogukyu otur (tahta)na... oldu olacak olmustur..

Eski 3 logia amiralleri, şimdi 1 logia 1 paramicia.. buna göre 1 tane de zoan olur gibime geliyor.
Yeşil Boğa lakabından mitolojik bi zoan düşünüyorum (Troller hep yeşil figür edilirdi filmlerde..)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık