Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryokugyu'nun Gücü Ne Olabilir?

• Konbuyu başlatan Goodwill
  • Başlangıç tarihi
Evet. Chopper'ın meyvesinde de model yoktu. Düz İnsan Meyvesi geçiyor.
insanı belirtmeye gerek yok belki de, mesela ileride bildiğin düz kedi zoanı olsa ona da sadece neko neko no mi diyecekler yada bi mesaj üstten neonesin dediği gibi modele ihtiyaç duymayan zoanlarda da böyle işliyordur neyse konuyu meşgul etmeyeyim

Elementlerden gidilse ao buzdu ama su adam yok heralde mizu mizu olabilir belki,şöyle denizleri bile köpürtecek,toprak kaya adam gibi bişey kumcu eleman benzeri ama dağlara tepelere katmanlara hükmedecek,hava olabilir model kasırga,hortum şöle siklon adam filan veya nükleer adam gibi bişey olabilir aslında yada anti madde gibi gücü tavan maddeler kullanılabir aslında.Ama tabi gücünü iyi dengelemeside lazım şimdi gidip yonkoudan güçlü olmamalı.

Ağaç logiası olması çok daha yakın ihtimal. Genel olarak da böyle düşünülüyor zaten. Fotosentez yaptığından yemek yemiyordur. Bu da neden yemek yemediğini açıklar.

Edit: 2 yıllık arada amiral olduğundan ve 3 yıldır yemek yemediğinden ötürü meyveyi amiral olmadan önce yemiş olabilir. Yani meyveyi yedikten sonra yemek yemeyi kesmiş ve sonrada amiral olmuştur.

Son düzenleme:
Daha önce alan demiştim şimdi fikrim değişti. Çünkü herhangi bir zoanın kullanıcısına 3 yıl yemek yememe imkanı tanıyacağını zannetmiyorum. Paramedik ya da logia. Logia olsun ;) Atomik ya da radyasyonik bir şeyler :a:

konunun açıldığı tarih 2013 neredeyse 2020 ye girecez Oda hala adamın ne yüzünü nede meyvesini gösterdi bu oda kız olsaydı evde kalırdı kesin... aklıma geldi öyle yazayım dedim bence bu amiraller takım gibi farkli bir meyve cıkmaz zoan falan çıkarsa takım bozulur... Logia olma ihtimali en yüksek tabiki o olmasa paramecia kesin.
Güç olarak zaten yıkıcı bir etkisi olmalı, bir boğaya benzetilmesi aşırı güçlü, dayanıklı olmasından kaynaklı olabilir.Birde boğalar tarımı toprağı temsil ederler, zaten arkadaş yemek yemiyor rejim yapmıyorsa bu vatandaş ağaç, bitki, toprak yada tahta çıkma ihtimali oldukça yüksek...
Ayrıca radyasyon , zehir işlerine girmeyin...Belki oda 2023 te açiklar daha çok bekler...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık