Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Roronoa Zoro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 492 91.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 8.7%

• Kullanılan toplam oy
    538
Öncelikle o kadın taşıma olayı be alaka reyi? Kadın ve çocuk ölecekti ve öldürmeye çalışan da seninkinin adamı Killer efendiydi. Ama Zoro ağzının payını verdi. Hiyori de, Zoro’nun karizmaına dayanamadı. Lady Killer olmak suç mı? ?

Bu arada gerçekten Kid ve Zoro’nun taşınması arasında fark var. Birini minnettarlıktan ve sevgiden bizi kurtardı diye taşıyorlar, öbürünü bu yamuldu hapsedelim de ayak işi yapsın diye taşıyorlar... :D

Beni kurtar desin ya da demesin. Sonuçta bir yardım eli aldı. Düzgünce gidebilirdi. İki dakika önce boğulan başkasıymış gibi davranıyor Kid efendi.

Zoro da dostunu falan satmadı. Bütün tayfa gitmedi ona bakarsak, ne yani hepsi mi satıcı ya da hepsi mi Luffy’i sevmiyor? Belki önceden anlaştılar şöyle bir şey olursa Raizo halleder diye bilemiyorum. Ama ne olduğu farketmez Kuma’nın karşısında ölmüş arkadaşına verdiği sözü bir kenara bırakıp, tayfası için başını vermeye hazır olan adama dostunu sattı demekte komik geliyor kulağa... :gamyon:
Herkesin kadınına ne zamandan beri layd killer olmak gerekiyor xd param var desen geliyor zaten.İşi o :rolleyes:

Adam katliamcı bir tıp la.Öldürmemesi minnetinden zaten :D Bu seferlik pas geçiyorum diyor.

Sanji Big momın kucağında çırpınırken bırakın ölsün niye umursayalim diyen kimdi kıral ? Yanlış mı anladın yoksa bilerek mi anlamazdan geldin orası da sana kalmış :alkis:

Herkesin kadınına ne zamandan beri layd killer olmak gerekiyor xd param var desen geliyor zaten.İşi o :rolleyes:

Adam katliamcı bir tıp la.Öldürmemesi minnetinden zaten :D Bu seferlik pas geçiyorum diyor.

Sanji Big momın kucağında çırpınırken bırakın ölsün niye umursayalim diyen kimdi kıral ? Yanlış mı anladın yoksa bilerek mi anlamazdan geldin orası da sana kalmış :alkis:
Herkesin kadını falan değil canım. Akıl var mantık var Denjiro satar mı Hiyori’yi öyle? :D

İstediği kadar katliamcı olsun. Yine de o yaptığı şeyin komik olduğunu değiştirmiyor reyiz. :gamyon:

Sanji olayına hiç girmeyelim bence. Kaptanına ve tayfasına güvenmeyen bir adam. Big Mom gibi bir canavara güvenecek kadar aptal bir tip. Ayrıca kendini kurtarmaya gelmiş arkadaşlarına “Duymak istemiyorum ne yaptıkları” deyip kıza çiçek toplayacak kadar yüzsüz. Ve Milletin önünde kaptanını dövecek kadar da onursuz biri Sanji. Zoro’nun dediği şey de zaten Kaptanına sormadan iş yapmasından kaynaklanıyor ve bence haklı da. Her şeyi geçtim senin Kid ne yapardı acaba bir tayfa üyesi ona sormadan basıp gitse ya da herkesin önünde bunu dövse? :D

Herkesin kadını falan değil canım. Akıl var mantık var Denjiro satar mı Hiyori’yi öyle? :D

İstediği kadar katliamcı olsun. Yine de o yaptığı şeyin komik olduğunu değiştirmiyor reyiz. :gamyon:

Sanji olayına hiç girmeyelim bence. Kaptanına ve tayfasına güvenmeyen bir adam. Big Mom gibi bir canavara güvenecek kadar aptal bir tip. Ayrıca kendini kurtarmaya gelmiş arkadaşlarına “Duymak istemiyorum ne yaptıkları” deyip kıza çiçek toplayacak kadar yüzsüz. Ve Milletin önünde kaptanını dövecek kadar da onursuz biri Sanji. Zoro’nun dediği şey de zaten Kaptanına sormadan iş yapmasından kaynaklanıyor ve bence haklı da. Her şeyi geçtim senin Kid ne yapardı acaba bir tayfa üyesi ona sormadan basıp gitse ya da herkesin önünde bunu dövse? :D
Aslında Zoro gibi düşündüğünden gidiyor. Tayfa Yonkou'ya yürüyecek, bir ikinciyi de salça etmeyim diyor. Zoro da hemen koyuyor satışı, Mihawk'ın çizmeleri yalayarak da tayfası için Kuina'yı satmıştı. Bu yüzden şaşırtmadı.

Son düzenleme:

Paran yoksa Hiyori adamın suratına bile tükürmez yalnız. :D Yani bu yiğidi hor görme.Boşa mı 1000 bölüm karizma giriş yaptı ustalaştı artık bu işte.:gamyon:

Aslında Zoro gibi düşünsüğünden gidiyor. Tayfa Yonkou'ya yürüyecek, bir ikinciyi de salça etmeyim diyor. Zoro da hemen koyuyor satışı, Mihawk'ın çizmeleri yalayarak da tayfası için Kuina'yı satmıştı. Bu yüzden şaşırtmadı.
Aynen Luffy’i de tanımıyor zaten değil mi? Peşinden gelceğini bilmiyor. Bu işin içine girdiği andan itibaren olacak olan buydu ama tayfası ile hareket etmedi ergen Sanji. Hatta artık adaya gelmelerine rağmen bile birlik olmadı...

Zoro ne Kuina’yı sattı ne de tayfasını sattı. Kuina’nın katanası hala elinde merak etme. Ama Zoro delikanlı adam. O tayfaya katıldıktan sonra tayfasına karşı sorumluluğu ve sevgisinden dolayı hayalinden bile vazgeçebilecek kadar şerefli bir adam. Hatta Kuma karşısında dediği söze dikkat edelim “Tayfayı kurtaracak başka yol göremiyorum. Eğer Kaptanını bile koruyamıyorsan amacının bir değeri yok demektir” keza Mihawk’ın sözleri de malum “Onun gibi bir adam böyle başını eğiyorsa, mutlaka başkalarının iyiliği içindir” Adam iki kere başını eğdi ikisi de tayfası için. Sarı ergenlerle karıştırma bizim çocuğu...

Bu arada Sanji gittiğin de bizimkiler açlıktan zehirlendiler biliyorsun değil mi? Öyle bir daha nakama olacak aşçı bulmak da kolay değil bunu da biliyorsun değil mi? Eğer sen bir yolculuğa çıktıysan birileri ile onlara karşı sorumluluğun vardır artık. Kaptanına ve tayfana soracaksın beraber hareket edeceksin. Çocuk oyuncağı değil bu.
O zaman Herkesin ailesi var. Herkes tehidit edilip kaptanına sormadan gitsin. Oh tayfaya bak sen. Luffy de kaptan değil iskele babası zaten...

Aynen Luffy’i de tanımıyor zaten değil mi? Peşinden gelceğini bilmiyor. Bu işin içine girdiği andan itibaren olacak olan buydu ama tayfası ile hareket etmedi ergen Sanji. Hatta artık adaya gelmelerine rağmen bile birlik olmadı...

Zoro ne Kuina’yı sattı ne de tayfasını sattı. Kuina’nın katanası hala elinde merak etme. Ama Zoro delikanlı adam. O tayfaya katıldıktan sonra tayfasına karşı sorumluluğu ve sevgisinden dolayı hayalinden bile vazgeçebilecek kadar şerefli bir adam. Hatta Kuma karşısında dediği söze dikkat edelim “Tayfayı kurtaracak başka yol göremiyorum. Eğer Kaptanını bile koruyamıyorsan amacının bir değeri yok demektir” keza Mihawk’ın sözleri de malum “Onun gibi bir adam böyle başını eğiyorsa, mutlaka başkalarının iyiliği içindir” Adam iki kere başını eğdi ikisi de tayfası için. Sarı ergenlerle karıştırma bizim çocuğu...

Bu arada Sanji gittiğin de bizimkiler açlıktan zehirlendiler biliyorsun değil mi? Öyle bir daha nakama olacak aşçı bulmak da kolay değil bunu da biliyorsun değil mi? Eğer sen bir yolculuğa çıktıysan birileri ile onlara karşı sorumluluğun vardır artık. Kaptanına ve tayfana soracaksın beraber hareket edeceksin. Çocuk oyuncağı değil bu.
O zaman Herkesin ailesi var. Herkes tehidit edilip kaptanına sormadan gitsin. Oh tayfaya bak sen. Luffy de kaptan değil iskele babası zaten...
Noldu len spoiler'da Zoro dayak mı yiyor? Önden Sanji gömmeye başladığına göre var bir şeyler kesin hahahhahahhahahahaxdxdxd

Şu kalınlaştırdığım yer varya. O sebeple sattı. Hayal sadece onun değil, Kuina'nında hayalini taşıyor.

Herkesin hayali var. Luffy kimseye sormadan MF'ye abisini kurtarmaya gitti. Sanji'de kaptanı gibi davrandı ailesini kurtarmak için ve tayfanın başına iki yonkou salça olmasın diye çekti gitti. Luffy bir bokluk olduğunu anladı, Sanji'nin peşinden gitti, Zoro'da göt korkusuyla tepki gösterip arkadaşını sattı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık