Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Roronoa Zoro Zirvedekiler

Aynen bende Zoro için başladım.1.'ci bölümden bırakıyordum yoksa.Birde Zoronun Neptünü durdurduğu sahne'de girebilirdi bu listeye :)

Edit: Birde Smokeri durdurdugu sahne.Hani smoker buna Jutte ile vurmaya çalıstıta tek elindeki kılıcla durdurdu.Arabastada.
Ühühühühühü... Bende başlamadan iki gün önce Youtube'da Mihawk vs zoro'yu görerek neymiş lan bu diyerek başladım. Sonra luffy'i ilk bölüm görünce yıllar önce izlediğim anime olduğunu öğrendim. Ama başlangıç sebebim zoro'dur :agla:

Ühühühühühü... Bende başlamadan iki gün önce Youtube'da Mihawk vs zoro'yu görerek neymiş lan bu diyerek başladım. Sonra luffy'i ilk bölüm görünce yıllar önce izlediğim anime olduğunu öğrendim. Ama başlangıç sebebim zoro'dur :agla:
Ne güzel işte olm ne üzlüyosun.Kılıç ustalarının efendisi sayesinde başlamıssın :flaugh:

yok yok sana zerre kadar suç bulmadım :) benim dikkatsizliğim,

gerçekten güzel olmuş:good:
=) Boşver bu seriden zevk almak istiyorsan Manga'ya başla zaten.. Heleki Marineford tam mangalık bir Arc.
ellerine saglık çok güzel olmuş bence zoroyla sınırlandırılmamalı :)
Mesela kim olabilir, Luffy'mi ? O'nun daha çok özellikle replikleri ve yaptıkları fazla.
Ben bu adama biraz daha dikkat ediyorum izlerken nedense.
Mihawk karşısında eğilmesini ben çok takdir ettim.Kendi hayalinden vazgeçip, kaptanı için bunu yapması, takdire şayandır.Bence 1.numarayı hak ediyor hatta.Kelimeler anlatmaya yetmez bu hareketi.
Eline sağlık Gece.
Sağol kardeşim.. Bir açıdan alçalıyor ama doğru yönden yaklaşırsan bu hareketi O'nu daha çok yüceltiyor.

Yeni zoro adamı fandan ziyade takıntılı santoryuu çılgını yapar,gidişat o yönde :D İyi ve psikopat ötesi bir karakter halini alıyor.Tayfadan biri olmasa yine o kadar sevilmez ama içimizden biri gibi kabul ettiğimiz için fanlık sınır tanımayacak :D

Güzel yazı olmuş eline sağlık öncelikle...
Mihawk'a boyun eğme olayına güzel anlatmışsın. Yine objektifsin. Tebrikler.
Zoro-fanı değilim ancak çok severim. Buna neden olacak çok şey var : Hayalinin peşinden gitmesi , güçlü iradesi , arkadaş kavramını bilmesi... vs...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık