Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Vista

Kim Kazanır

• Zoro

Kullanılan: 90 46.6%
  • Vista

Kullanılan: 93 48.2%
  • Berabere

Kullanılan: 10 5.2%

• Kullanılan toplam oy
    193
Cevap verdiğin kısımdan bağımsız bir ek yapayım sana. Yanlız Zoro gemide güçlenmek için hep fizikel antrenman yapıyordu. Ayrıca ichi gorilla ni gorilla diyor kaslarını şişiriyor saldırı atıyor falan. Fiziksel güç önemli Zoro için.
Bir meyve kullanıcısından meyvesiz nasıl atak bekliyorsun merak ediyorum.
Yalnız fiziksel gücü Luffy'nin direk meyvesiyle alakalı değil. Hatta hiç alakası yok. Hatta lastikten bir adam için bir şeyi itmek daha da zordur. Zoro için de fiziksel güç önemli. Luffy'nin şu an ki meyvesiz saldırılarını baz alırsam Zoro'yu kılıçsız bile değil tek kılıç ile düşünmek bile Zoro'nun ne kadar güç kaybedeceğini gösterir bize.:D Zoro vasıfsızlığı yüzünden üç kılıç kullanıyor.:D Kılıçsız zaten düşünemeyiz. Adamı tek kılıçlı bile düşünemiyoruz ki.:D
Öyle değil işte luffy için meyve ne ise zoro içinde kılıç odur nasıl luffy meyvesiz gücünün büyük bölümünü kaybederse zoroda aynı şekilde kılıçsız gücünün büyük kısmını kaybeder lastik olarak daha zor diyorsun luffy lastik olduğu için kolunda kemik yok her türlü hareket ettirebiliyor kolunu zoro ise sıkışık bir alanda eklemlerini kırmadan koluyla orda itmesi imkansız gibi birşey orda luffy gücüyle değilde meyvesinin avantajıyla yıkıyor orayı.

Öyle değil işte luffy için meyve ne ise zoro içinde kılıç odur nasıl luffy meyvesiz gücünün büyük bölümünü kaybederse zoroda aynı şekilde kılıçsız gücünün büyük kısmını kaybeder lastik olarak daha zor diyorsun luffy lastik olduğu için kolunda kemik yok her türlü hareket ettirebiliyor kolunu zoro ise sıkışık bir alanda eklemlerini kırmadan koluyla orda itmesi imkansız gibi birşey orda luffy gücüyle değilde meyvesinin avantajıyla yıkıyor orayı.
Sıkıştığı yer bir bakar mısın nasıl her türlü hareket ettirecek yahu.:D

Kardeşim ben sana diyorum jozu var amiralden kan alıyor comander ace var akainudan tek yiyor comander vista var boş boş eziklerle uğraşıyor bi ara gidip 2 kılıç tokuşturuyor mihawkla arada fark yok mu sence?
Mihawkla dengede bitirdiler mihawkdamı ezik o zaman hasar bile almadı bu adam zaten güçsüz değil 4. Komutan olabilir ama bana kalsa BM bin sol kolunu felanda alır

Ellerinde eklem yok bir plastigi istediğin gibi sıkıştır hareket edebilir mesela luffynin elleride öyle.
Eklem olmaması esnek hareket edebilmesini sağlar. Ama o dönüklüğü sağlayacağı bir alan yok kardeş. Adam iki binanın arasında kaldı. Konuşma bile konuşamıyor doğru dürüst.:D Ağzını bile istediği gibi hareket ettiremiyor.:D

Bu düşünceyle vsler yorumlanamaz ki. :D Mevcut gösterdikleriyle alamaz tabikide.
Adam daha kendini kasmamış 2 yıl sonrasında. Teknik bile göstermedi nerdeyse, e 2y önceki gücü de malum. Bence yorumlanabilir.
Yok ben göstermedikleriyle de alamayacağını düşünüyorum. :D Total gücü Vista'yı devirmeye yetmez yani. Power up alması lazım.

Eklem olmaması esnek hareket edebilmesini sağlar. Ama o dönüklüğü sağlayacağı bir alan yok kardeş. Adam iki binanın arasında kaldı. Konuşma bile konuşamıyor doğru dürüst.:D Ağzını bile istediği gibi hareket ettiremiyor.:D
Ya 2sininde orda zorlanmadan gücüyle o binayı yıkıcağını ikimizde biliyoruz orda güç kıstası yoktu sadece luffynin meyve yeteneği zoronun kılıç yetenegi gösterildi.

Mihawkla dengede bitirdiler mihawkdamı ezik o zaman hasar bile almadı bu adam zaten güçsüz değil 4. Komutan olabilir ama bana kalsa BM bin sol kolunu felanda alır
Kardeşim olayın başından okursan anlarsın ne anlatmak istediğimi arkadaşa senin mantaliten çok yanlış bence mihawkı crocodileda durdurdu o zaman crocodile=mihawk>zoro ozaman senin mantığa göre yani

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık