Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Trafalgar D. Water Law

Zoro VS Law

• Kullanılan toplam oy
    465
1 Dofun tayfası çöp değil. Mugiwarayı bugün toplasan yine Dof crewi yenemezler.

2 Law abarttığımız kadar güçlü bir karakter. Doftan nerde iki yediğini hatırlayamadım. Benim gördüğüm Law Zoronun dengi olan Sanji Doftan tek yiyecekken onu ve TSyi kurtarıyor üstüne köprüde epey bir kapışıp öyle kaybediyor.

3 mantık basit. Law Dofun en iyi full beden B Koka kaplayan adamını keserken Zoro ondan sonraki adami kesiyor.

Velhasıl mangaka daha nasıl anlatabilir bilemedim. :(
Pica'nın hakisinin Vergo'dan düşük olduğuna dair tek bir kare göster kabul edelim dediklerini ama ben sana Pica'nın doğrudan kendi rütbesindeki birine ezik dediğini gösterebilirim :artiz:

Pica'nın hakisinin Vergo'dan düşük olduğuna dair tek bir kare göster kabul edelim dediklerini ama ben sana Pica'nın doğrudan kendi rütbesindeki birine ezik dediğini gösterebilirim :artiz:
+1 karizmaya göre adamları sıralıyorlar güç olarak ona göre yorum yapıyorlar picanın daha güçsüz olarak geçtigi tek yer yok göreceli olarak bir güç olarak bariz bir üstünlügüde yok Vergo daha güçlü neden daha karizma çünkü.

Zoro Law'a göre çok sıkıntı biri aslında. Biz Law'ın herşeyini gördük ama Zoro daha kapalı kutu.
Şu an için Dressrosa kıstas alınacak ise Law daha güçlü.
Ama benim tahminim önümüzdeki arc Zoro Law'ı güç olarak aşacak.

İki karakterin haki düzeyine ve saf gücüne bakarsak bence Zoro üstün.
Meyve ile Law açığı kapatıyor zaten.

+1 karizmaya göre adamları sıralıyorlar güç olarak ona göre yorum yapıyorlar picanın daha güçsüz olarak geçtigi tek yer yok göreceli olarak bir güç olarak bariz bir üstünlügüde yok Vergo daha güçlü neden daha karizma çünkü.
Mangada gösterebilecekleri tek sahne yok, hakilerin hangisinin güçlü olduğuna dair ama direk mangada geçen ve Pica'nın başka bir yöneticiye zayıf demesi var. Bizimkilerin tek bildikleri şey lafı evirip çevirmektir başka bi yorum attıklarını göremezsin :bilmem:

Forumda anlamadığım tek şey hala Sanji Zoro'ya denk görülüyor. Oda daha nasıl ifade etsin Zoro'nun Sanji'den üstün olduğunu. Zoro fanlarından gına gelmiş olabilir ama bu da eşit derecede Sanji fanlığı. Konuya dönecek olursak: Zoro bir süpernova ve başka bir süpernova olan Law'la karşılaştırılması gayet normal, hele de Law'ın Luffy kadar güçlü olmadığı anlaşılınca Dressrosa'da. Zoro kesilmez Law'a bu yüzden başa baş bir vs olur bu bence.

vergo'nun hakisi bizzat dof ve cc tarafından övüldü.çok net değil mi bazı şeyler?
Ne diye övüldü peki ? O övülmeden çıkan sonuç ne ? O sıra Pica diye birinin tanıtımı yapıldı mı ? Övülürken haki kimlere karşı övülüyor ?
Övüldü o zaman o güçlüdür demekle bişeyler olmuyor nasıl övüldüğü neden övüldüğü ve kime karşı övüldüğü de önemli burda.

Bu anketin sonucu şöyle; gördüklerimiz kadarı ile bariz şekilde üstün olan Law. Ama göreceklerimiz ile üstün olan Zoro olacak şeklinde yorumlar gelmiş. Eldeki veriler ile konuşacaksak, Law daha üstün. İkisi arasında ki vs de. Zoro daha hiç bir şey göstermedi diye düşünmek yanlış değil lakin kanıtsız ve dayanaksız. Bunlardan dolayı eski 7 savaş lordundan biri ve en kötü neslin bilinen 2. D. ismine sahip Law. Görünen kadarı ile Zoro'dan üstün. Ashura'sını ,laneti şunu bunu kullansa Zoro alır diyorsunuz. Dediğim gibi dayanaksız söylemler sonuç getirmez.

Kimisi 100 gücünde bir karakterle dövüşür, her şeyini ortaya koymak zorunda kalır. Kimisi de 30 gücünde birisiyle dövüşür, tüm gücünü ortaya koymadan dövüşür. Ben hala kıyaslanacak bir durum göremiyorum. Zoro her şeyini göstermemişken Luffy Dof'a karşı ecel terleri döküyordu. Ne diyelim Zoro>Luffy mi?

Bir de bir karakterin önemli bir özelliği varsa mangaka belirtiyor zaten. Vergo hakisiyle övülmüş ve Dof'a konum olarak da en yakın kişi. Hal böyleyken Vergo'nun hakisinin daha sağlam olduğunu kabul etmeseniz de bari Pica'yı öne koymayın. En azından Vergo diyenlerin elinde birkaç delil sayılabilecek kanıtlar var mangada.

Alın en son da Katakuri'nin k.hakisi övüldü. Ne diyelim Cracker'ınki daha iyidir mi? Yani mangaka illa kutucuk içine Katakuri>Cracker mı yazsın?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık