Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. En Kötü Nesil Korsanları

Zoro, en kötü nesil korsanlarından hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    155
  • Anket kapatılmış .
Yeni Dünya'ya direkt dalmak mı daha faydalı? Yoksa secde edip rakipten 2 yıl eğitim almak mı? (Hasır Şapkalar için genel olarak soruyorum.)

Yeni Dünya'ya direkt dalmak mı daha faydalı? Yoksa secde edip rakipten 2 yıl eğitim almak mı? (Hasır Şapkalar için genel olarak soruyorum.)
Tayfa balıyla direkt dalsan da bir şey olmaz ama Kid gibi kol vermekte var. Birde 2 sene önceki Lufy yeni dünya da Dof karşısında ölürdü. Ara eğitim şart gibi bir şeydi. Hakinin düzgün oturması için.

http://mangalife.us/read-online/One-Piece-chapter-52-page-6.html

Sanji'yle Zoro arasındaki irade farkı taa en baştan belliydi. Biri dünyanın en iyi kılıç ustası olmak için yola çıktı, diğeri all blue'yu bulmak için. Hala Enies Lobby'deki rakipleri arasındaki douriki farkı konuşuluyor yahu. Zoro'yla Sanji arasındaki farkı Oda anlata anlata bitiremedi siz anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Zoro süpernovadır, Oda adamı Luffy'nin Law'ın olduğu lige koymuş. Sanji'yi ise koymamış işte daha nasıl bir sebep lazım size. Zoro ve Sanji tayfa içinde çekişmeler yaşamak için iyi bir ikili, tayfa içi ilişkilere renk katıyor o kadar. Yoksa güç olarak Zoro Luffy'ye daha yakın.
Özellikle zaman atlamasından sonra Zoro'yu bilerek ezdirmiyor mangaka. Carrot'tan ayar yeme muhabbeti şu Zoro kılıcı savurduğunda havada zıplaması (sözde) ayarıysa, Sanji'yi yerin dibine gömüp üstüne toprak attılar o zaman şu vakte kadar.

http://mangalife.us/read-online/One-Piece-chapter-52-page-6.html

Sanji'yle Zoro arasındaki irade farkı taa en baştan belliydi. Biri dünyanın en iyi kılıç ustası olmak için yola çıktı, diğeri all blue'yu bulmak için. Hala Enies Lobby'deki rakipleri arasındaki douriki farkı konuşuluyor yahu. Zoro'yla Sanji arasındaki farkı Oda anlata anlata bitiremedi siz anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Zoro süpernovadır, Oda adamı Luffy'nin Law'ın olduğu lige koymuş. Sanji'yi ise koymamış işte daha nasıl bir sebep lazım size. Zoro ve Sanji tayfa içinde çekişmeler yaşamak için iyi bir ikili, tayfa içi ilişkilere renk katıyor o kadar. Yoksa güç olarak Zoro Luffy'ye daha yakın.
Özellikle zaman atlamasından sonra Zoro'yu bilerek ezdirmiyor mangaka. Carrot'tan ayar yeme muhabbeti şu Zoro kılıcı savurduğunda havada zıplaması (sözde) ayarıysa, Sanji'yi yerin dibine gömüp üstüne toprak attılar o zaman şu vakte kadar.
Sabahtan beri bunu atmak istiyordum ama üşeniyordum. Eline sağlık. Adam resmen ilk defa yonkou görmüş denizci eri gibi olmuş. :)

Bir tane de Arlong arcının sonunda Usopp'la beraber Zoro'nun insanüstü dayanıklılığına methiyeler düzdükleri sahne var. Ona da üşeniyorum mesela. Bir ton örnek var.

Sabahtan beri bunu atmak istiyordum ama üşeniyordum. Eline sağlık. Adam resmen ilk defa yonkou görmüş denizci eri gibi olmuş. :)

Bir tane de Arlong arcının sonunda Usopp'la beraber Zoro'nun insanüstü dayanıklılığına methiyeler düzdükleri sahne var. Ona da üşeniyorum mesela. Bir ton örnek var.
Kesinlikle daha çok var bunlardan ama arayıp da bulasın şimdi. İlerde sırf bununla ilgili bir konu açmayı düşünüyorum. Seriyi baştan okuyup her ayrıntıyı masaya yatıracağım.

Sanji olayını anlamamışsın ve nede dayak yediğini de anlamamışsın birden bana dikkate
alma diyorsun.
gayette nett anladım sen anlamamışsın galiba tayfada 4. hatta 5.adamlığa doğru giden bir sanji her arc karakter tasarımından kaybeden üst üste kum torbası gibi dayaklar yiyen law olmasa ölcek olan,vergodan dayak yiyen big momdan tek yiyen babasından dayak yiyen vs vs say say bitmez.

Arkadaşlar konu amacından sapmaya başladı. Son 5 sayfanın neredeyse tamamında Sanji vs Zoro tartışıldı. Biraz daha dikkat edelim lütfen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık