Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Donquixote Doflamingo

Yarım Kalan İşi

• Bitirirdi

Kullanılan: 68 50.4%
  • Bitiremezdi

Kullanılan: 35 25.9%
  • G4 tekrar gelene kadar oyalardı

Kullanılan: 32 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    135
  • Bu anket kapanacak: .
O değil de anket tarihini görünce bi efkarlandım. 20 Ocak 2044 23:58 tarihinde kim bilir nerede olacaz. Buralar hep dutluk olur :good:

karolla

Leo bazukan sonda doflamingo sendeleyerek yürüyordu. Kan kusuyordu. Bu adama bırak zoroyu sanji gelse yeter.

Şimdi bir yandan düşününce Luffy'nin g4 ile anlık yer değiştirmeleri ve tel ipleri delip geçebilmesi Uyanışa karşı koymasını sağlıyordu. Zoro uçamıyor bildiğimiz kadarıyla. Dof'un o halde iken bile yaptığı teknikler yine çok güçlüydüler. Hani her yerden gelen o iplere karşı Zoro'yu pek düşünemedim. Ama o durumda ki Dof'u alamayacak seviyede değildir. O kadar fark yoktur Luffy ile arasında. Alması gerekiyor. Hele atak yönünden işini bitirebilecek atağı kesinlikle vardır. Ama Dof uçuyor. Tek el hareketiyle uyanışta hakim olduğu tellerde ortada. Dof'a ulaşması tek sıkıntı olan nokta bence.

8.dakkadan sonrası anlatmak istediğim nokta. O güç hala çok tehlikeli bence.

Son düzenleme:
Wano arcına kadar Zoro'nun vs atmadığı kimse kalmayacak herhalde forumda. :D

Ben Luffy=Zoro olarak düşündüğüm için oy vermeyeceğim. Çünkü anketin içeriği bu düşüncemi yanlışlıyor.

Ben kısaca Luffy'nin yapabildiklerini Zoro da yapabilir diyorum genel olarak. Tabi ikisinin avantajlı ve dezavantajlı oldukları konular var ama bu + ve - ler birbirini dengeliyor, bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık