Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Donquixote Doflamingo

Yarım Kalan İşi

• Bitirirdi

Kullanılan: 68 50.4%
  • Bitiremezdi

Kullanılan: 35 25.9%
  • G4 tekrar gelene kadar oyalardı

Kullanılan: 32 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    135
  • Bu anket kapanacak: .
Yıl 2010 idi 'Hala o seviyede değil' muhabbetleri dönüyordu.Yıl oldu 2018 hala 'O seviyede değil' muhabbetleri dönüyor :D
Ne sevyeymiş arkadaş ya atla atla ulaşamadın.Bence Luffy hariç tayfada ki diğer adamları çok hafife alıyorsunuz.Sanki hiç biri diğer başrol veya lider karakterleri yenemez de sadece Luffy eşleşirse yener gibi bakıyorsunuz olaya.Bunun sebebi de e.Oda tabiki,yıllarca hep 1.adam - 2.adam diye dövüşler izletti bize.
Lanet adam.

Üstündeki O pembe peluşu çıkarsın da gel öyle konuşalım ne dediğin anlaşılmıyor.
Katılıyorum.

Nami, Brook, Chopper 3'lüsü bile uzun zaman Big Mom'a karşı dayandılar. Chopper resmen normal haliyle Big Mom'ın pençesini engelledi. Canavar formuna geçince Chopper, Big Mom'ın ateşlerini engelledi, Perospero gibi 700 milyon ödüllü bir adam bile Chopper'ın gücünü kabul etti '' Ne canavar ama '' diyerek.

Tayfayı küçümsemeyi bende uygun bulmuyorum. Nami bile power up aldı la, zeus u çaldı, çaldığı ilk anda Big Mom'ı yıldırımla vurup bağırtırttı. Bunlar göz ardı ediliyor. Nami bile şuan yeni dünyada epey güçlü bir karakter oldu ki bu Nami tayfanın en güçsüz 2.kişisi.

Espri yapıyor olsan da senin gibi bir Dof fanına yakıştıramadım.

Zaten farkındayım ama şimdi tescillenmiş oldu. Gerçek doflamingo fanı benim. Siz yanımda amatör kalırsınız :a:
Kaç gündür söyleyecektim ama vazgeçiyordum.Sana Doflamingo savun dediler ama doflamingodan bahsederken saçmala demediler. :( Yazmışsın Justin Bieber gibi mecburum falan diye de böyle yazan sensin.Hobi olarak yine savun ama biraz kalite lazım standart lazım mantık çerçevesini başka yere asalı çok olmuş. :/ Bir daha şartlarda onu da belirtmek lazım sanırım.

Katılıyorum.

Nami, Brook, Chopper 3'lüsü bile uzun zaman Big Mom'a karşı dayandılar. Chopper resmen normal haliyle Big Mom'ın pençesini engelledi. Canavar formuna geçince Chopper, Big Mom'ın ateşlerini engelledi, Perospero gibi 700 milyon ödüllü bir adam bile Chopper'ın gücünü kabul etti '' Ne canavar ama '' diyerek.

Tayfayı küçümsemeyi bende uygun bulmuyorum. Nami bile power up aldı la, zeus u çaldı, çaldığı ilk anda Big Mom'ı yıldırımla vurup bağırtırttı. Bunlar göz ardı ediliyor. Nami bile şuan yeni dünyada epey güçlü bir karakter oldu ki bu Nami tayfanın en güçsüz 2.kişisi.
İşin komik tarafı,tayfanın en güçlü 3.sü dedigimiz,Sanjnin bunların yarısı kadar ış yapamaması.

Kaç gündür söyleyecektim ama vazgeçiyordum.Sana Doflamingo savun dediler ama doflamingodan bahsederken saçmala demediler. :( Yazmışsın Justin Bieber gibi mecburum falan diye de böyle yazan sensin.Hobi olarak yine savun ama biraz kalite lazım standart lazım mantık çerçevesini başka yere asalı çok olmuş. :/ Bir daha şartlarda onu da belirtmek lazım sanırım.
İddiaya girdikten sonra abartılı bir Dof fanı ol muhabbeti dönmüştü dönmüştü, o yüzden bu kadar abartıyorum. Yoksa nasıl bir dof fanı olduğum benim için farketmiyor.

Mantık diyorsun da mantıklı düşünürsem Zoro yaralı Dof'u alır. Neyse yine de dozajı düşürürüm biraz. Dof zorlanır ama alır diyeyim o zaman.

İddiaya girdikten sonra abartılı bir Dof fanı ol muhabbeti dönmüştü dönmüştü, o yüzden bu kadar abartıyorum. Yoksa nasıl bir dof fanı olduğum benim için farketmiyor.

Mantık diyorsun da mantıklı düşünürsem Zoro yaralı Dof'u alır. Neyse yine de dozajı düşürürüm biraz. Dof zorlanır ama alır diyeyim o zaman.
Abartma kısmı değil biraz ciddiyetsiz kendiyle dalga geçen tarzda gördüğüm için söyledim alakasız yazılar vardı fanlar o şekilde yazmıyor sonuçta ve kendin de şikayet edince belirtme gereği hissettim.

Konuya gelecek olursak Doflamingo fanı olarak söyleyeceğim ayakta zor duran haliyle dövüştüğünde önemli olan kısım uyanıştır.Law'a bile gerek duymadığına göre Zoro uyanışa dayanır mı o şüpheli.Ve seride öyle kimsenin ortadan ikiye ayrılmadığı gerçeği var doffy en fazla kesilir sonra geri diker devam eder.Uyanış olmasa Zoro kazanabilirdi ama o işi bozuyor.Luffynin g4 formu gibi kendini saldırılardan koruyamaz ve ciddi süre tuttuktan sonra kaybeder.

Bitiremezdi. Doflamingo çok hızlı bir karakter neredeyse logia kullanıcısı kadar hızlı. Zoro yetişemez hızına. Ki tek etken hız değil. Bunun uyanışı vs. Var.

Zoro alır. Boşa anti-fanlık yapmayın. O haldeki Dof'u alamıyorsa gitsin kumda oynasın. @ch3rl0b11n kumda oynamak deyimler sözlüğüne uygun değil mi yav? Sanki kullanılıyordu bu. :D

Zoro vs doflamingo olsaydi zaten zoro cok zorlanarak alirdi simdi nedeni cok basit

Luffy g4tteyken neredeyse nefes aldirmadi dofa yani bariz sekilde cok ustundu sadece sure sikintisi vardi

E simdi zoro ile luffy g4 arasinda inanilmaz bir fark mi var? Ki zoro picada terlemedi bile bence luffy vs luccideki hale gelip alirdi dofu yoksa mantik hatasi olacak ve zoro luffyden coook coook gucsuz kabul edilmek zorunda kalacak

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık