Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Donquixote Doflamingo

Yarım Kalan İşi

• Bitirirdi

Kullanılan: 68 50.4%
  • Bitiremezdi

Kullanılan: 35 25.9%
  • G4 tekrar gelene kadar oyalardı

Kullanılan: 32 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    135
  • Bu anket kapanacak: .
Savaş bitimi sahne geliyor. Dof ve gözlükleri, sonra aşağıya doğru ekran kayıyor; o da ne! gülümseme. Daha sonra tam ekranda Zoro'nun Doff'un gözlüklerini taktığını görüyoruz. :cool::a:

Zoro'nun gerçek seviyesini bilmiyoruz arkadaşlar. Tüm hünerlerini gösterdiği bir dövüşünü gördüğümüze inanmıyorum ben. Doğu Mavi tekniğiyle Pica'nın işini bitirmişti, bunun dışında haki kullanmadan bir logia kullanıcısı olan Monet'i korkuttu. Luffy gibi ölümüne dövüşlere girmedi bu adam şuana kadar.

Ama şöyle bir tahminde bulunabilirim. Wano Shogun'u bence Doflamingo'dan daha güçlü kalibreli bir adamdır. Akaiunu bile Wano'nun askeri gücünün önemine vurgu yaptı. Oranın başına geçen adam tahminimce Doflamingo'dan daha güçlüdür, Zoro bu adamı yenecektir öyle yada böyle.

Zira Pica'yı keserken Zoro antrenmanda daha başlangıcını hatırlıyordu eğitimin. Mihawk Zoro'ya '' Hakide ustalaşana kadar sana şarap içmeyi yasaklıyorum '' diyordu. Dressrosa arc bitiminde Zoro şarap içti diye hatırlıyorum, belki daha öncede olabilir Balıkadam adasında vs.. Yani hakide çoktan ustalaşmış Zoro.

Demem o ki Zoro, Dof'u tam enerjili hallerinde olsa bile yense şaşırmam ben açıkçası, bana o izlenimi veriyor bu adam.

Yinede oy kullanmayacağım, belli olmaz çünkü.

Yavaş bayıltısın.Tüm tayfanın acısını yüklenip sabaha kadar kan revan içinde ayakta durmuş ve bilinci kapalı bir şekilde olmasına rağmen 'bir şey olmadı' demiş adam Zoro.
Sizin nonoş daha ne olduğunu anlamadan kendini 3-5 parçaya bölünmüş bulurdu...

#RealOldSchoolZoroFan
Doflamingo Sama Kuma'ya benzemez. Ayrıca Doflamingo Sama alayımizdan daha fazla erkektir.

Yıl 2010 idi 'Hala o seviyede değil' muhabbetleri dönüyordu.Yıl oldu 2018 hala 'O seviyede değil' muhabbetleri dönüyor :D
Ne sevyeymiş arkadaş ya atla atla ulaşamadın.Bence Luffy hariç tayfada ki diğer adamları çok hafife alıyorsunuz.Sanki hiç biri diğer başrol veya lider karakterleri yenemez de sadece Luffy eşleşirse yener gibi bakıyorsunuz olaya.Bunun sebebi de e.Oda tabiki,yıllarca hep 1.adam - 2.adam diye dövüşler izletti bize.
Lanet adam.
Doflamingo Sama Kuma'ya benzemez. Ayrıca Doflamingo Sama alayımizdan daha fazla erkektir.
Üstündeki O pembe peluşu çıkarsın da gel öyle konuşalım ne dediğin anlaşılmıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık