Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro, Monkey D. Luffy’nin Rakiplerine Karşı!

Hangilerini alırdı?

• Buggy The Clown

Kullanılan: 170 60.1%
  • Kuro

Kullanılan: 240 84.8%
  • Don Krieg

Kullanılan: 221 78.1%
  • Arlong

Kullanılan: 194 68.6%
  • Crocodile

Kullanılan: 44 15.5%
  • Enel

Kullanılan: 21 7.4%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 62 21.9%
  • Hody Jones

Kullanılan: 265 93.6%
  • Ceasar Clown

Kullanılan: 230 81.3%
  • Doflamingo

Kullanılan: 56 19.8%
  • Charlotte Katakuri

Kullanılan: 32 11.3%
  • Kaido

Kullanılan: 1 0.4%
  • Kizaru

Kullanılan: 1 0.4%
  • Hiçbiri

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    283
Hepsini alırdı.Tek logia repartuari o zamanlar yoktu.Lucci alir diyenler bir arc sonra Zoro'nun yapabileceklerine şahit olmanın cekememezligi.
1 arc sonra bu sefer Zoro daha net anlaşılır.

Son düzenleme:
Rakibi değildi tabi ki. Zoro Fujitora'ya rakip olamaz. Ama terlememesi, her karşısına çıkanı kolayca yendiği anlamına gelmiyor.
Terleme mevzusu tayfanın karşısına çizilen rakipler için geçerli ama Fuji meselesini kabul ediyorum onda sıkıntı yok.

Fuji mevzusundan sonra Luffy'nin; Mingo ve Cracker dövüşlerinde gücü arttı (Rayleigh'nin sözlerine istinaden.) diyebiliriz. Buna Kata dövüşü de eklenecek. Yani Zoro 0 güç artışı yaşarken, Luffy, en az 3 rakibinden Güç Artışı sağlamış oluyor.

Benim bütün bahsim ''Elini kolunu sallayarak Wano'ya gidip, Shogun'u indirirse; her türlü Luffy'den daha güçlü dönmüş demektir 2 yıllık aradan'' bunun üzerine kurulu. Böyle bir şey olmaz veya Zoro bizim gördüğümüz bir dövüşte power up alırsa yazdıklarımın değeri kalmıyor zaten. (Kata kadar güçlü birini yenerse yine ben haklı çıkıyorum.)

+1 Zoro'nun kapalı gözünü yazmamışım ilk yoruma. Oradan da bir güç bekliyorum. Zoro ciddi bir rakip ile karşılaşana kadar, bence olay bundan ibaret.

Don krieg, arlong, crocodile, enel, lucci, doflamingo ve katakuri'yi yenemez. Buggy'i belki zorlanarak yener.

Yani sadece kuro, hody jones ve ceaser'ı yener.

Jones ve CC'ü alırdı
Onun dışındakilerin hiçbirini yenemezdi.

Doflamingo 'u yenerdi diyenler var galiba inanılır gibi değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık