Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro, Monkey D. Luffy’nin Rakiplerine Karşı!

Hangilerini alırdı?

• Buggy The Clown

Kullanılan: 170 60.1%
  • Kuro

Kullanılan: 240 84.8%
  • Don Krieg

Kullanılan: 221 78.1%
  • Arlong

Kullanılan: 194 68.6%
  • Crocodile

Kullanılan: 44 15.5%
  • Enel

Kullanılan: 21 7.4%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 62 21.9%
  • Hody Jones

Kullanılan: 265 93.6%
  • Ceasar Clown

Kullanılan: 230 81.3%
  • Doflamingo

Kullanılan: 56 19.8%
  • Charlotte Katakuri

Kullanılan: 32 11.3%
  • Kaido

Kullanılan: 1 0.4%
  • Kizaru

Kullanılan: 1 0.4%
  • Hiçbiri

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    283
Buggy kesilemez.
Enel logia olduğu için kesilemezdi.
Katakuri için beklemedeyim.

Bunlar dışındaki karakterlerin hepsini alırdı. Hiçbiri diyenlere gülüyor ve kınıyorum.

Bence o ara için yenemezdi Buggy'i. Don Krieg'in üzerindeki en sert çeliklerden biriymiş. Özellikle markasını belirtmişti Mangaka. Onu aşamazdı Zoro. O yüzden yenilirdi.
Zoro çeliğe karşı ilk mücadelesinde kendini aştı ve kesti. Don Krieg'e karşı savaşsaydı yine kendini aşar keserdi. Sonuçta potansiyeli dahilinde. Mr 1'a kadar power up da almadı zaten.

Zoro 2 yıllık aradan sonra bugta kaldı bence, şuana kadar onu terleten birini görmedik daha. Elini kolunu sallayarak Wano'ya gidip, Shogun'u indirirse; her türlü Luffy'den daha güçlü dönmüş demektir 2 yıllık aradan(Shogun'un en azından Yonko 1. komutanları kadar güçlü olduğunu varsayıyorum.). O yüzden 2 yıllık aradan sonraki bütün rakipleri indirir diyorum.

Zoro 2 yıllık aradan sonra bugta kaldı bence, şuana kadar onu terleten birini görmedik daha. Elini kolunu sallayarak Wano'ya gidip, Shogun'u indirirse; her türlü Luffy'den daha güçlü dönmüş demektir 2 yıllık aradan(Shogun'un en azından Yonko 1. komutanları kadar güçlü olduğunu varsayıyorum.). O yüzden 2 yıllık aradan sonraki bütün rakipleri indirir diyorum.
İşte görmek istediğim yorum. :sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık