Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro, Monkey D. Luffy’nin Rakiplerine Karşı!

Hangilerini alırdı?

• Buggy The Clown

Kullanılan: 170 60.1%
  • Kuro

Kullanılan: 240 84.8%
  • Don Krieg

Kullanılan: 221 78.1%
  • Arlong

Kullanılan: 194 68.6%
  • Crocodile

Kullanılan: 44 15.5%
  • Enel

Kullanılan: 21 7.4%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 62 21.9%
  • Hody Jones

Kullanılan: 265 93.6%
  • Ceasar Clown

Kullanılan: 230 81.3%
  • Doflamingo

Kullanılan: 56 19.8%
  • Charlotte Katakuri

Kullanılan: 32 11.3%
  • Kaido

Kullanılan: 1 0.4%
  • Kizaru

Kullanılan: 1 0.4%
  • Hiçbiri

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    283
Doflamingo, Katakuri dışında hepsini alabilirdi.Lucci romantiklerini anlamıyorum adam 1 tane Pacifista'yı almakta zorlanan Pre-Ts öncesi Luffy'e yenildi daha ne olsun.

Doflamingo, Katakuri dışında hepsini alabilirdi.Lucci romantiklerini anlamıyorum adam 1 tane Pacifista'yı almakta zorlanan Pre-Ts öncesi Luffy'e yenildi daha ne olsun.
Pasifista'yı '' ZORLU '' yapan etken Kizaru'nun lazeriydi. Beyazsakal'ın müttefik kaptanları bile 5-6 kişi bir araya gelip saldırıyordu Pasifistalara. 2 yıl öncesi için önemli bir güçtü yani.

Kizaru'nun lazer eklentisi olmasa çokta mühim olmayan birşeydi pasifista. Yumruklarıyla fazla birşey yapamazdı. Ama o Amiral lazeri olduğu için süpernovaları bile zıplatıyordu düşün, X-Drake Urouge hepsi çaresiz kalıyordu karşısında. Birde '' Çelik ötesi çeliğe '' sahip olması var, ama lazeri çıkarsan içi boş bir balon olarak kalacaktı emin olabilirsin. Luffy'nin gear3 ile parça pinçik edeceği birşeydi yani anladın sen.

Şimdi senin düz mantığını çürütecek birşey daha söyliyim. 2 yıl sonraki Luffy jet saldırısıyla Pasifista'ya tek atıyor. Aynı Luffy jet saldırılarıyla Caesar'ın işini bitiremiyor, üstüne gear3 falan atıyor, en sondada Grizzly Magnum atıyor öyle yeniyor. ( Gear3+Hakili bazuka ) . Bu Caesar, cp0'ı görünce nefesi totosundan alıyor. Nerede şimdi senin pasifista etmeyen Lucci denklemin? Mangayı dönemine göre değerlendirmek lazım diyorum ben, manga olmuş 1000 hala pasifista'da kalmışsın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık