Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rorona Zoro & Sanji vs. Jack

Kim Saf Dışı Bırakır?

• Zoro.

Kullanılan: 16 23.2%
  • Sanji.

Kullanılan: 3 4.3%
  • Zoro ve Sanji birleşirse ancak öyle yenerler.

Kullanılan: 35 50.7%
  • Jack her türlü galip gelir.

Kullanılan: 15 21.7%

• Kullanılan toplam oy
    69
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CC ve kafa dede farklı Neko farklı. Jacki hallaç pamuğu gibi savurmak ve denk dövüşmek öyle boş adam işi değil. CC'nin meyve tehlikeli ama çözebilirsen sorun yok. Kafa dede artık emekli zaten Garp da bunu düzleyince emekli albay modunda dolaşıyor işte. Kesin araba sileceklerini de kaldırıyordur.
Üstelik Neko tayfada k.hakisine en çok güveneceğimiz iki adamın da sözüyle oldukça güçlü bi adam. Luffy ve Sanji de bunu destekler yönde konuştu. Ben Sanji fanıyım zaten ama ne Sanji ne de Zoro görünürde Nekodan güçlü değil.
Ayrıca alınmamıştım la ben de takıldım öyle. :)
Hacı Luffy bir Yonkou'nun mekanında olan Sanji için merak etmeyin. O çok güçlüdür. O 1000 adam gücünde biri diyor. Nasıl kıyas yapacaksın? :D Pek kıyas için elde veri yok.

Luffy bir Yonko'yu alacak kıvama geldiğinde Zoro/Sanji de bir Yonko'nun ilk 3 adamından birini alacak seviyeye gelir.Dolayısıyla bizim zamanla 2-3 seneye dek Jack ikisini de teke tekte tokat manyağı yapar.

Roronoa Zoro

Zoro yeter. Bir manga kapağında Luffy Zoro'ya mamutu işaret ediyor. Bu şu anlama gelir. Zoro Jack'i yener. Asıl soru şu olmalıydı: Terler mi?

@Carpe Diem Kafa dede daha yeni çıkmış işte biliyorsun kafasından durandal (Cavendish'in kılıcı yanlış hatırlamıyorsam)falan eğrilmiş o sıralar :hhh:
Bölüm yorumuna yazdım ki Zoro bunu alır.Hayatımda öyle linç görmedim :respect:
Kafa dede 500 milyon, kafasında kral haki var hiç kral hakili karekterle hakisiz karekter bir olur mu, garpla şöyle böyle olmuşlar falan filan bi dünya hikaye ki adamlar yalanda söylemiyor hani :bilmem:
Her daim bi adamın şişirilecek yanı olmalı ki şişirilsin.Elbet yazdıklarının tamamı doğru ve bi adamı güçlü yapmaya yeter ama tüm bunlar Sanji ve Zoro'nun kedi ile köpek karşısında ezik olduğunu göstermez.
İş Zoro ve Sanji'den beklentinin olup olmamasına dayanıyor.Benim ikisinden büyük beklentilerim var Sanji ne yazık ki Vergo olayıyla bizi biraz örseledi :agla: ama Zoro dolu dizgin:at:

Hacı Luffy bir Yonkou'nun mekanında olan Sanji için merak etmeyin. O çok güçlüdür. O 1000 adam gücünde biri diyor. Nasıl kıyas yapacaksın? :D Pek kıyas için elde veri yok.
Ohoo. Birincisi merak etmeyin diye değil o bize lazım diye diyor. İkincisi konuyla alakasız be Alpacan. :(
Sanji de Zoro da güçlü buna lafım yok ama şu an Doftan bile güçsüzler. Jack seviyesi için biraz dövüş, biraz tecrübe ve biraz da kendini aşmalarını sağlayacak durumlar lazım. Sanji dediğin adam akşam zor etki ettiği adamdan daha güçlü adamı sabahına haşat ediyor niye? Nedeni var ve sınırlarını aşıyor arkadaşı için. Elbetteki o seviyeye gelecekler ama şu an Jack, Neko, Inu seviye olarak onlardan üstte.

Son düzenleme:
Jack kadar Iq'su yerlerde sürünen, balon bir karakter daha yoktur. Sırf bu yüzden bile Marimo & Ero Cook ikilisi alır.

@Carpe Diem Kafa dede daha yeni çıkmış işte biliyorsun kafasından durandal (Cavendish'in kılıcı yanlış hatırlamıyorsam)falan eğrilmiş o sıralar :hhh:
Bölüm yorumuna yazdım ki Zoro bunu alır.Hayatımda öyle linç görmedim :respect:
Kafa dede 500 milyon, kafasında kral haki var hiç kral hakili karekterle hakisiz karekter bir olur mu, garpla şöyle böyle olmuşlar falan filan bi dünya hikaye ki adamlar yalanda söylemiyor hani :bilmem:
Her daim bi adamın şişirilecek yanı olmalı ki şişirilsin.Elbet yazdıklarının tamamı doğru ve bi adamı güçlü yapmaya yeter ama tüm bunlar Sanji ve Zoro'nun kedi ile köpek karşısında ezik olduğunu göstermez.
İş Zoro ve Sanji'den beklentinin olup olmamasına dayanıyor.Benim ikisinden büyük beklentilerim var Sanji ne yazık ki Vergo olayıyla bizi biraz örseledi :agla: ama Zoro dolu dizgin:at:
Vergo olayında vücudu hipoksiye uğrayan bi Sanji vardı. Ayrıca ezik demedim yanlış anlaşılmasın Neko ikisinden güçlüdür dedim. Eziklik başka bi şey.
Kafa dedenin gençliği şu anki hallerinden güçlüdür bence de ama dediğim gibi Garp resmen adamı iktidarsızlaştırmış. Ama elbetteki ikisi de kafa dededen şu an güçlü.

Vergo olayında vücudu hipoksiye uğrayan bi Sanji vardı. Ayrıca ezik demedim yanlış anlaşılmasın Neko ikisinden güçlüdür dedim. Eziklik başka bi şey.
Kafa dedenin gençliği şu anki hallerinden güçlüdür bence de ama dediğim gibi Garp resmen adamı iktidarsızlaştırmış. Ama elbetteki ikisi de kafa dededen şu an güçlü.
Zoro'nun şu anki halini anca varsayabiliriz adamın gücünü pek görmedik yeni dünya zorlu geçmedi onun için ki bence şu ana kadar gücü gösterilmeyen Zoro en az kedi ile köpek kadar vardır çünkü adam zorlanmadı bile :bilmem:
Sanji'nin yılı geçsin Sanji üzerine konuşuruz :gamyon:

İkisinin de tek alması imkansız görünüyor. Birleşip iki kişi olmanın avantajını kullanırlarsa anca yenerler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık