Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Roger'ın Gücü ve Dövüş Stili

Roger'ın gücü ve dövüş tarzı?

• Kullanılan toplam oy
    217
Roger bence kaos isteyen bir psikopattı. Rayleigh'e ilk laflarında gel dünyanın altını üstüne getirelim diyor ve getiriyor da. Şu onun yüzünden dünya bu halde. :/
İyi de Roger hakkında bahsedilenler öyle bir şey değil ki. Yani öyle bir şey olsa Shiki ile birlikte fırsatı değerlendirirdi. Ama yönetmek mi ? Denizlerde özgürce dolaşmadıkça ne önemi var ? Rayleigh aynı sözü Luffy'den duyunca Shanks'e hak veriyor. Garp yaptığı bütün şeyleri anlatırken hep arkadaşları için öyle acımasız bir kimliğe büründü diyor. Ki gerçek tarihi öğrenmiş. Büyük ihtimal de Korsanlar çağını da o yüzden başlatıyor. Aynısı WB ölürken yapıyor. One Piece var.:D Peki WB, Kaos isteyen biri mi ? :D

Roronoa Zoro

Roger bence kaos isteyen bir psikopattı. Rayleigh'e ilk laflarında gel dünyanın altını üstüne getirelim diyor ve getiriyor da. Şu onun yüzünden dünya bu halde. :/
Benzeşmeyen yönleri yok demiyorum, çok benziyorlar Luffy ile. Sıkça da dile getirilmiştir. Lakin Roger kötü niyetli ve kötüdür. Luffy ise iyi niyetli ve iyidir. Ve çocuk olmak iyi olacağın anlamına gelmiyor.

Roronoa Zoro

Yanlışlıkla Cherno'dan alıntınyapmışım. Mesajım Alpamis'e.

İyi de Roger hakkında bahsedilenler öyle bir şey değil ki. Yani öyle bir şey olsa Shiki ile birlikte fırsatı değerlendirirdi. Ama yönetmek mi ? Denizlerde özgürce dolaşmadıkça ne önemi var ? Rayleigh aynı sözü Luffy'den duyunca Shanks'e hak veriyor. Garp yaptığı bütün şeyleri anlatırken hep arkadaşları için öyle acımasız bir kimliğe büründü diyor. Ki gerçek tarihi öğrenmiş. Büyük ihtimal de Korsanlar çağını da o yüzden başlatıyor. Aynısı WB ölürken yapıyor. One Piece var.:D Peki WB, Kaos isteyen biri mi ? :D
Korsanlar çağını başlatması hakkında teorim var benim Dragon incelememde. İkisini bağlı görüyorum. Da o ayrı konu.

Adamın niyeti yönetmek değil zaten, dünyayı kaosa sürüklemek ve eğlenmek, özgürce dolanmak. Megaloman bir psikopat işte. Ülke ordularını yok ediyor, sırf güldüler diye bir tayfayı tamamen katlediyor. Luffy yapar mı bunu. :S

Benzeşmeyen yönleri yok demiyorum, çok benziyorlar Luffy ile. Sıkça da dile getirilmiştir. Lakin Roger kötü niyetli ve kötüdür. Luffy ise iyi niyetli ve iyidir. Ve çocuk olmak iyi olacağın anlamına gelmiyor.
Katılıyorum.

ek: Ben yine de katılıyorum. :s

Yanlışlıkla Cherno'dan alıntınyapmışım. Mesajım Alpamis'e.
Olabilir. Ama hocam Ganfall yani Skypiea'da ki Eski Kami Roger'dan arkadaşı olarak bahsediyor. Ve yine o da Luffy'i ona benzetiyor. Yani şu ana kadar gördüğümüz her iyi kimse ile bir yakınlığı var. Yine Rayleigh adamın kötü biri olduğuna dair hiçbir şey görmedik. Ki Kujalıların kaçmasında parmağı da var Shanks, WB öyle. Bu gibi adamlar Roger'a öyle saygı duymazdı bence. Aklımı orası kurcalıyor.

@ch3rl0b11n

Luffy ta ilk bölümlerde Usopp'a güldüler diye adamlara sizi öldürürm diyor. Bu gülme olayının da olayı başkadır. Usopp bile sırf Luffy'nin hayaline güldüler diye kaçmayıp korktuğu bir savaşa girebiliyor. Böyle direk yüzeysel olarak bakarsak dediğin gibi gözükebiliyor.

Roronoa Zoro

Sıkıldım. Kısır döngüye girdin. Ganfall, rayleigh falan. Neyse görürüz zaten ileride.

Roronoa Zoro

Evet. Çünkü bunlar açıklanamıyor.:S
Bariz olan bir kaç şeyr, bariz olmayan binlerce kanıt sunsan bile bir anlamı yok. Yani Gan fall kami Roger'ın arkadaşı diye Roger iyi mi oluyor? Rayleigh iyi bir insan mı ki Roger'ın iyi olup olmamasıno önemsesin. O ada katledirken Rayleigh'te oradaydı. Son olarak Tanrı iyi değildir. Emin ol Şeytan bile Tanrı'dan daha iyi niyetlidir.

Roger bence aynı zamanda çirkef biriydi, gerekirse arkadan falan bile vururdu diye düşünüyorum. Garp'a tüm tayfa dalıyorlardır ya da önce Ray ile vs attırıp yorup kazanmayı garantiliyordur. Teach gibi biraz kötü çıksın, hatta onu aratsa ne güzel olur.

Ben rogerda karanlık meyvesini bekliyorum.:at:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık