Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Rob Lucci

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 122 43.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 156 56.1%

• Kullanılan toplam oy
    278
Şuan fazla büyütüldügünü düşünüyorum. Bizimkiler aradaki makası epey açmıştır.

Zaten 2 yıl önce okadar teknik ve haki bilmelerine rağmen yenildilerse . Şuan da pek farklı olacağını sanmıyorum. Hatta bizimkiler epey rahat yener.
Bana kalırsa yanlış bir algı da var. Kutsal ejderleri koruyan herkes amiral gücünde değil ne yazikki.bu örgütte duygusuz biri olmak lazım bide belki bir güce sahip olmak. güçlü Koramirallerin bir iki tık üstüdürler şuan. Amiraller ile aralarında ciddi fark vardır.

Şuan fazla büyütüldügünü düşünüyorum. Bizimkiler aradaki makası epey açmıştır.

Zaten 2 yıl önce okadar teknik ve haki bilmelerine rağmen yenildilerse . Şuan da pek farklı olacağını sanmıyorum. Hatta bizimkiler epey rahat yener.
Bana kalırsa yanlış bir algı da var. Kutsal ejderleri koruyan herkes amiral gücünde değil ne yazikki. Amiraller aralarında ciddi fark vardır.
???? bana bir tane haki ibaresi atar mısın savaşlarda. Tekkai Silahlanma, Lucci'nin iç delen saldırısı ileri silahlanma değil olayı yanlış anlamışsın. O Seri ve Sbs dışındaki yan bilgi kaynaklarındaki şeyi söylüyorsan o savaş öncesi veya sonrası bildikleri belirsiz. Eustass Captain Kid'in dediği gibi; "Mangaka adamsa çizer onu dışına itibar etmem."

???? bana bir tane haki ibaresi atar mısın savaşlarda. Tekkai Silahlanma, Lucci'nin iç delen saldırısı ileri silahlanma değil olayı yanlış anlamışsın. O Seri ve Sbs dışındaki yan bilgi kaynaklarındaki şeyi söylüyorsan o savaş öncesi veya sonrası bildikleri belirsiz. Eustass Captain Kid'in dediği gibi; "Mangaka adamsa çizer onu dışına itibar etmem."
Serinin ozamanları haki siyah çizilmiyordu.
Ben kullandıkları tekniklerin haki temelli olduğunu düşünüyorum . Zaten ileri silahlanma vb demedim haki dedim.
Eğer lucci luffye vurabiliyorsa haki kullanıyor demektir. Sonuçta nromal vuruşlar işlemiyor luffye .varsa bunun tersi bir kaynağın atarsan bakarım.

Son düzenleme:
Zoro kadar vardır gücü. Ara öncesi zaten Luffy kadar vardı.
Vardır.
2 Yıl önceki karakterlerin çok zayıf görülmesi sinirime gidiyor.

Savaş Lordları haki bilmeyen Flying six seviyesi adamlar ve güç dengesini sağlıyorlar. :d

Serinin ozamanları haki siyah çizilmiyordu.
Ben kullandıkları tekniklerin haki temelli olduğunu düşünüyorum varsa bunun tersi bir kaynağın atarsan bakarım.
Bu konuşmada kaynak atması gereken taraf ben miyim emin değilim.

Yenilen Bir örgüt elemanını neden cp0'ın başına getirirsin peki açıklayabilir misiniz? Demekki bu adam güçlü, demekki yerine daha güçlü birini bulamıyorum. Adam revamp yemiş işte. Luffy'nin meyvesini en iyi çözen karakter ayrıca.

Oda'ya sormak isterdim. Bu adamın tekrar seriye dahil olmasının ne anlamı var diye. Luffy'e yenilen kişilerin hayatı kayacağına şansı açılıyor. Kaido da pavyonlar kralı olur ileride.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık