Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Rob Lucci

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 122 43.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 156 56.1%

• Kullanılan toplam oy
    278
Şu adamı seven fışkiyeciyi de sever.
Chinjao tarifesi uygulayacak Lucci.O torunundan intikam almak istiyordu.Lucci de babasından intikam alacak. :) Cp0 ile iyi bir döverler devrimcileri.Devrimciler karasakaldan kaçıyor karasakal Cp0 görünce geri çekiliyor.Güç dengesi ortada yani.Zaten devrimciler görünce arkalarına bakmadan kaçıyorlardı ezik kalacaklarını tahmin ediyorlar herhalde.

Bana göre son bölüm de bildiğin başşak geçti . Söyledikleri felan bence ironi olabilir ,yani kutsal ejder Charlos’u görüp öyle konuşması ve sırıtması ironi yaptığını , içten söylemediği havasını verdi bana .

Bana göre son bölüm de bildiğin başşak geçti . Söyledikleri felan bence ironi olabilir ,yani kutsal ejder Charlos’u görüp öyle konuşması ve sırıtması ironi yaptığını , içten söylemediği havasını verdi bana .
Eğer kutsalların ağa babalarının ne kadar güçlü olduklarını gördüyse yada Im-sama gibi birini bizzat görüp gücünü onayladıysa ciddi de konuşabilir bence sorun yok.Orada kutsal ejderleri övüyor direk Charloss övmüyor sonuçta.Onun beyinsiz olduğunun Mjosgard gibi o da farkındadır ama ondan emir almayı gayet eğlenceli buluyor öldürme güdüsünü tatmin etmesi açısından.Yes sir dediği sahnede Charloss'un onu kullanmasından ziyade Lucci'nin Charloss'u kullandığı izlenimini edindim ben şahsen.Yüz ifadesi öyle söylüyor o lafı beklediğini söylüyor gibi.

Öyle zaten adamın tek derdi adam öldürmek, hükümetle ters düşmeyecekti hiçbir zaman, Spandam'dı derdi adamın. Lucci adam öldürmek için kutsalları kullanıyor, orada kutsal ejderleri gaza getirdi adam emri alacakki adam öldürecek olay bu.

Chinjao tarifesi uygulayacak Lucci.O torunundan intikam almak istiyordu.Lucci de babasından intikam alacak. :) Cp0 ile iyi bir döverler devrimcileri.Devrimciler karasakaldan kaçıyor karasakal Cp0 görünce geri çekiliyor.Güç dengesi ortada yani.Zaten devrimciler görünce arkalarına bakmadan kaçıyorlardı ezik kalacaklarını tahmin ediyorlar herhalde.
Bana biraz daha hayallerinden bahset.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık