Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Reverie Arkı'ndan Tüm Beklentileriniz

Hangilerini bekliyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    72
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Devrimcilerin detaylı bir şekilde işlenmesini umuyorum. Gorosei’deki amcalarla ilgili daha fazla bilgi verilmesi de güzel olur.

Devrimcilerin dönüşü demişim, gerçekleşti. Şimdi tek beklentim seride köklü değişikler olmasını sağlayacak olayların gerçekleşmesi. Tekrar ivme kazanması gerek serinin.

oda senaryoyu yeniden yazıyor ve tüm kartları bu arc da açacak her türlü senaryoya hazır olun diyorum .. birde 5 amca bu arc da gözükebilir ama nasıl olacağını şu şekilde düşünüyorum dragon kendini gösterince ve devrimcilerden sağlam bir atak görünce .. odayı herkes tanıyor anlatmaya gerek yok .. son olarak vivi reisi görmek güzel olacak

Nefertari'ler eğer antik silahlar, poneglyphler hakkında soru sorarlarsa, -ki muhtemelen soracaklat- bir nevi afaroz edilmelerini, bunun üzerine Alabasta'ya buster call tarzı bir yıkım geleceğini ve Dragon önderliğindeki Devrimcilerin de Albasta'da bu saldırıyı engelleyenler ve savunanlar olarak ortaya çıkmasını bekliyorum.

Hatta daha da dramatikleştireyim. Stelly'de Albasta kuşatmasına katılır, Sabo ile karşılaşırlar orada. Böylelikle aralarındaki gerilim alevlenir tekrardan.
Aslında iyi tahmin(di) Sabo ile Stelly’nin karşılaşması kısmı ama tam olarak öyle olmadı. Karşılaştılar ama farklı şekilde

Gorosei'nin gücünü görmeyiz ihtimal vermiyorum ama diğer seçenekler olursa güzel olur. Hepsi ile ilgili azda olsa.bir kaç cümle dıymamız muhtemel.

Vivi iyi hoş. Çocukluğundan beri ülkesini seven fedakar bir karakter. Ama görmekten hoşlandığımı pek söyleyemek. Cobra konuşsun soracaklarını sorsun yeter.

Tabi serideki ağırlığı itibariyle ülkesi adına önemli soruları soran, çıkış yapıp söyleyeceklerini söyleyen Vivi olur büyük ihtimalle.

X-Drake tarafından Kaido'ya teslim edilen Caribou, Shirahoshi'nin antik silah olduğunu Kaido'ya iletir. Kaido bu antik silahı ele geçirmek amacıyla zoan ordusu ve 3 sağkolu ile birlikte Mariejois'i basar. Amiralleri, WB'ın zamanında yaptığı gibi, evire çevire döven Kaido, Gorosei'ye karşı kaybeder.

Aynı esnada, Doflamingo'nun bahsettiği Mariejois'te yatan ulusal hazineden Underworld sayesinde haberi olan Crocodile da bu hazineyi ele geçirmek için son 2 yılda New World'den topladığı ekibiyle birlikte Reverie esnasında gizli bir şekilde "Stussy'nin de CP-0'ı kitlemesi yardımıyla" Mariejois'te aranırlar. Kuzan hepsini dondurup sessiz sedasız bir şekilde ortadan kaybolur.
Shirahoshi dedinde, devrimciler kaçırmasın bunu antik silah diye. Zaten baya beğendi suyun üstünü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık