Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Reverie Arkı'ndan Tüm Beklentileriniz

Hangilerini bekliyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    72
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nefertari'ler eğer antik silahlar, poneglyphler hakkında soru sorarlarsa, -ki muhtemelen soracaklat- bir nevi afaroz edilmelerini, bunun üzerine Alabasta'ya buster call tarzı bir yıkım geleceğini ve Dragon önderliğindeki Devrimcilerin de Albasta'da bu saldırıyı engelleyenler ve savunanlar olarak ortaya çıkmasını bekliyorum.

Hatta daha da dramatikleştireyim. Stelly'de Albasta kuşatmasına katılır, Sabo ile karşılaşırlar orada. Böylelikle aralarındaki gerilim alevlenir tekrardan.

Nefertari'ler eğer antik silahlar, poneglyphler hakkında soru sorarlarsa, -ki muhtemelen soracaklat- bir nevi afaroz edilmelerini, bunun üzerine Alabasta'ya buster call tarzı bir yıkım geleceğini ve Dragon önderliğindeki Devrimcilerin de Albasta'da bu saldırıyı engelleyenler ve savunanlar olarak ortaya çıkmasını bekliyorum.

Hatta daha da dramatikleştireyim. Stelly'de Albasta kuşatmasına katılır, Sabo ile karşılaşırlar orada. Böylelikle aralarındaki gerilim alevlenir tekrardan.
Vivi TAYFAYA DÖNER. YEEeeey. (Alabastanın uçması kötü olur tabii :()

Stelly sümüklüsü kebap olur aradan çıkar. Güzel olur beğendim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık