Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Resident Evil 7: Biohazard (2017)

İlk 3 oyun +cv'nın tadını vermesede 4-5-6'ya göre korku/atmosfer'in daha önde olduğu ve kendi içinde devrim başlatmış bir oyun. 8ide bu şekildemi görürüz bilmiyorum ama oyuncuya istenileni verdi ama genede oyunun daha uzun olmasını isterdim ve de
Bilinen yüzleri görmek isterdim, her ne kadar oyun sonunda Chris'i gösterselerde o açıdan tatmin olmadım
Sanırım yeni bir oyun üstünde çalışıyorlarmış. Bu sefer Ada üzerine olacak diye bir haber sızdırdılar ama emin değilim bir postta gördüm sadece. 2 nin atmosferini yaratıcaz ancak yeni sistemi kullanacağız demişler.

Sanırım yeni bir oyun üstünde çalışıyorlarmış. Bu sefer Ada üzerine olacak diye bir haber sızdırdılar ama emin değilim bir postta gördüm sadece. 2 nin atmosferini yaratıcaz ancak yeni sistemi kullanacağız demişler.
hmm Ada'ya hiç kendi oyununu vermemişlerdi Separate Ways ile 6'daki Campaign hariç, olabilir güzelde olur. Jiil da çok geri planda kaldı ama, açıkcası Jiil'a bir oyun çıkmasını istiyorum artık.
Re2'nin atmosferine gelirsek kolay kolay yakalayacaklarını sanmıyorum Re2 Remake hariç umarım yanılırımda alırız gene o keyfi

Demosunu oynamıştım. Silent Hill tarzı olmuş ki daha çok severim. Oyunun kendisini muhtemelen bir kaç sene sonra alt yazı çıkınca oynarım.

Ada kim köpek ya, Veronica'dan beri Claire'ın adam gibi oyununu görmedik, onu yapsanıza ulan. Hem eski atmosfer diyorsunuz hem de üst düzey kombat eğitimi almış Ada'nın oyununu yapıyorsunuz, çakın Claire'ı götüm götüm zorluklar içinde oynayalım oyunu ama nerede?

Leş(nokta)
Şu ana kadar beğendiklerim az zaten, Re1:remake, RE:2, RE:3(Nemesis'in askerleriyiz), Code Veronica, Re:7. RE:4'ü de sayarım lakin RE oyunu gibi değil de, on numara action oyunu.
Katılıyorum, benimde en sevdiklerim senin yazdıkların, ama Revelations'lardada eski atmosfer verilmiş onlarıda severim. 4-5-6 dediğin gibi action game olarak güzel, birde gun survivor vardı ps1'e onuda pek severdim küçükken

Ps2'ye çıkanı demiyorum claire ile steve'in olduğu :D ps1'deki crosshair evet ama birsürü nemesis yok, Re2'deki Mr-X var boss olarak oyunda, 9 yaşımda bitirmiştim ilk 30-40 dk da felan bitiyordu zaten

Vallahi ben de 8-9 yaşındaydım oynadığımda, aklımda çakma Nemesisler olarak kalmış :D İlk oynadığım RE oyunu RE:3 Nemesis olduğu için, her şeyi onunla bağdaştırmışım. Orta okula giderken de RE:2'yi sonra 4'ü sonra Veronica'dır, Remake'dir yürüdük.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık