Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Resident Evil 7: Biohazard (2017)

Yayından izliyom ben bunu babanın kafasına elektrikli testere sokmak çok zevkli lan. Ölmüyo bide sayko :D Öğürüyor kafasının yarısına kadar girmiş testereye :D
Adamın (baba) dile dolanan repliyle;
Welcome to the family son.
Babanın replikleri, tutumu efsane yav :D GROOVY!
Ethan: That's not GROOVY!
Bir de Ethan'ın tutumu başlarda "Boku yedim olm"dan "Hepiniz köküne kibrit suyu"na geçmesi çok güzel olmuş :D

Babanın replikleri, tutumu efsane yav :D GROOVY!
Ethan: That's not GROOVY!
Bir de Ethan'ın tutumu başlarda "Boku yedim olm"dan "Hepiniz köküne kibrit suyu"na geçmesi çok güzel olmuş :D
:D Ethan zaten bugüne kadar hiçbir savaş deneyimi olmayan ilk karaktermiş RE serileri boyunca. Zaten anlıyorsun da karakteri oynarken korkmasından sürekli nefes alıp vermesinden :D

3-4 gün önce demoyu indirmiştim ama kısmet olmadı henüz oynamak. Bakalım nasılmış, güzelse alırız belki. :)

Oyunu bitirdim, korku, gerilim ver aksiyon çok dengeli olmuş, güzel bir oyundu ama ingilizcem pek iyi değil, anlamadığım çok yer oldu. Açıklayabilecek var mı?
1- En son Eveline'e zehir basıyorduk ve birden nine karşımıza çıkıyor. O ne alaka anlayamadım ben? Eveline o kız çocucuğu değil de aslında o yaşlı nine miymiş?
2- Lucas'a ne oluyor? Kaçtı galiba, onunla ilgili bir şey bilen var mı veya oyunda onunla ilgili bilgi var mı?
3- Sonlara doğru Jack ve Zoe'yi iyileşmiş normal bir şekilde bizle konuşurken görüyoruz, o halüsinasyon muydu gerçek mi?

Oyunu bitirdim, korku, gerilim ver aksiyon çok dengeli olmuş, güzel bir oyundu ama ingilizcem pek iyi değil, anlamadığım çok yer oldu. Açıklayabilecek var mı?
1- En son Eveline'e zehir basıyorduk ve birden nine karşımıza çıkıyor. O ne alaka anlayamadım ben? Eveline o kız çocucuğu değil de aslında o yaşlı nine miymiş?
2- Lucas'a ne oluyor? Kaçtı galiba, onunla ilgili bir şey bilen var mı veya oyunda onunla ilgili bilgi var mı?
3- Sonlara doğru Jack ve Zoe'yi iyileşmiş normal bir şekilde bizle konuşurken görüyoruz, o halüsinasyon muydu gerçek mi?
1- Oyunda eveline in çok hızlı yaşlandığıyla ilgili bazı yerlerde notlar vardı onları kaçırmışsın sanırım.
2-Lucas ı bir yerde yakaladıklarını söylüyordu telsizden umbrella corpse askerleri. Köşeye sıkışmıştı madende en son.
3- İyileşmiş olmaları lazım sonuçta eveline öldü jacke de verdiğimiz enjeksiyon kurtarması gerekiyordu.

İlk 3 oyun +cv'nın tadını vermesede 4-5-6'ya göre korku/atmosfer'in daha önde olduğu ve kendi içinde devrim başlatmış bir oyun. 8ide bu şekildemi görürüz bilmiyorum ama oyuncuya istenileni verdi ama genede oyunun daha uzun olmasını isterdim ve de
Bilinen yüzleri görmek isterdim, her ne kadar oyun sonunda Chris'i gösterselerde o açıdan tatmin olmadım

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık