Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Portgas D. Ace †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 248 69.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 109 30.5%

• Kullanılan toplam oy
    357
Ace şişirilmiş bir balondur. Ayrıca birine vasıfsız denilecekse o kişi Ace olmalı.
Ace'i sevmezsin.Mihawk yonkou gücü dersin.Ryuuma gibi seride 3-4 kere adı geçmiş adamı Kaido ile kıyaslarsın.Allah bilir Zoro ile Luffy'yide eşit görüyorsundur.
Seni hiç sevmedim sütoğlan:artiz:

Ace'i sevmezsin.Mihawk yonkou gücü dersin.Ryuuma gibi seride 3-4 kere adı geçmiş adamı Kaido ile kıyaslarsın.Allah bilir Zoro ile Luffy'yide eşit görüyorsundur.
Seni hiç sevmedim sütoğlan:artiz:
Ya babamı :D
Ayrıca ben mihawk yonkou gücünde demedim amiralden güçlüdür yonkou dan güçsüzdür dedim. Aceyi de bir zamanlar severdim ama gidip akainuya daldıktan sonra nefret etmeye başladım. Bu arada sen Zoronun beş kaidou gücünde olduğunu bilmiyor musun gerçekten:D

Ölmesi sadece ama sadece kendi hatası olan karakter. Teach'in peşinden gitme dediler, gitti. Savaşta Sakazuki'nin laflarını dinleme dediler, dinledi. Onun yüzünden bir sürü adam öldü bir de.

Geleceğin k.k sinden üst potansiyele sahip olup ona sürekli yön veren ve geleceğin k.k sinin kendisine saygı duyduğu, 10 yasida haoushoku uyandıran bu adamı nasil ezik görürsünüz anlayamıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık