Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Portgas D. Ace vs. Kin'emon

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    51
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BeyazDiş

Orda Ace'in kaybetmesi gerekiyordu, hepsi bu.
Adamı harcadılar. Crocodile gene harcanan isimler arasında.
Ben oyumu Ace'den yana kullanıyorum. Sebebi ise;
Kin'emon pek güçlü bi karakter değil. Brook'un birazcık ötesinde o kadar.
Kanıt istiyorsanız;
Law, adam farkına bile varmadan liğme liğme etti. Üstüne Brook ile gövdesi eşit şekilde savaştı ki uzasa muhtemelen Brook alırdı.

Meyve bi halta yaramıyor ne yapacan ? Kafa göz dal.Zaten bb ne yaptı,sadece iptal yeteneğini kullandı gerisi adamın fiziksel gücü ile oldu.2 yumrukla pert etti.ace de bu güc yokmus her yumrukta anam cekti.
Öncelikle dövüş iki yumrukta bitmiyor sadece bize gösterilen iki yumruk var.Meyvesine rağmen kafa kafaya dövüştüler,Karasakal son saldırıyı savuşturmasaydı yenilecekti.

Shanks'ın yüzünü yaralayıp hala hayatta olan BB'ye yenilmek niye bu kadar garibinize gidiyor ki? Ayrıca BB'nin meyvesinin sadece meyve kapatmak olmadığını da biliyor olmanız lazım.:/

Öncelikle dövüş iki yumrukta bitmiyor sadece bize gösterilen iki yumruk var.Meyvesine rağmen kafa kafaya dövüştüler,Karasakal son saldırıyı savuşturmasaydı yenilecekti.
Bize gösterilen 2 yumruk ? Kafa kafaya dövüşmeler ? Son saldırıda BB yeniliyordu ? Sen two piece okuyorsun sanırım orasının fantazi dünyasını bilemem.

BeyazDiş

Sen ya Ace'i ya da BB'yi baya küçümsüyorsun.
BB, Ace ile savaşırken zaten yeterince güçlüydü ve meyvesinin bu konuda payı baya büyük.
Dediğim gibi;
Ace'in orda kaybetmesi gerekiyordu kaybetti.
Adam, WB korsanlarının ikinci bölüm kaptanı. Jozu ve Marco'nun ne kadar güçlü olduğunu az çok biliyorsundur.

Şu seride Ace kadar balon bir karakter yoktur bana göre. Seride gördüğümüz dövüşlerinin çoğunda yenilmiş ya da berabere kalmış. Yendiğini bildiğimiz tek kişi, Doma. Durumun vehameti buradan belli oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık