Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Portgas D. Ace vs. Kin'emon

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    51
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZoroRoronoa

Haki farkı? Ace haki bilmiyor. Meyvesiz? Ace zaten Hiken no Ace olarak ünlü olmuş o zamanlar
Ace in hakisi sadece gösterilmedi ama var olmadığını göstermez ben acein meyvesi baskın ve kullanışlı olduğu için bilinçli haki kullanmadığını düşünüyorum ki seride bir sürü yer yetimde haki çıkmışken k.k nın oğlu ,2 tümen komutanı olan ace de haki olmaması saçma olur mantık hatası ki haoushoku hakisi olduğu gösterildi ama mevyesiz dediğimde de ace meyveyi yonkoya katıldıktan sonra yedi diye biliyorum
Yanlòş olabilir :bilmem:

Ace in hakisi sadece gösterilmedi ama var olmadığını göstermez ben acein meyvesi baskın ve kullanışlı olduğu için bilinçli haki kullanmadığını düşünüyorum ki seride bir sürü yer yetimde haki çıkmışken k.k nın oğlu ,2 tümen komutanı olan ace de haki olmaması saçma olur mantık hatası ki haoushoku hakisi olduğu gösterildi ama mevyesiz dediğimde de ace meyveyi yonkoya katıldıktan sonra yedi diye biliyorum
Yanlòş olabilir :bilmem:
Meyveyi Yonkoya katılmadan yiyor. Kanıt Jinbei ile dövüştüğü sahne gösterilebilir.

Ek olarak. Kin'emon Ace mangalda köz ateşi niyetine kullanır :)

Kinemon biraz keser ace savrulur durur.Eski haline döner.Baktı kinemon karşısında bütün formunu koruyamıyor meyveyi kapatır ağzına ağzına vurur. :D

Gerçi higan ve hotarubi gibi teknikleri de var bu adamın kinemonun onları engelleyebileceğini sanmıyorum.Bu adam sabo gibi meyvede acemi değil işin ustası olmuş.Kinemon hızlı ve ani saldırıların hepsini karşılayamaz.Adayı kaplayan entei saldırısında hayatta kalabilse büyük başarı kinemon için.En fazla kendini korur.

Bazı arkadaşlar ace meyveyi kapatıp dövüşür demiş ama ben ace in elinde hiç silah görmedim. Karşısında ki adam wanokuni samurayı, ace meyvesiz dövüşerek bir kılıç ustasına baş gelemez.

kinemon ace in seviyesinde bir karakter değil şöyle söyliyim lufyide herkes kesebilir ama asıl mesele bu işi yapabilicek kadar hızlı ve çevik olmak kinemonun ace kadar çevik olduğunu düşünmüyorum...

Bazı arkadaşlar ace meyveyi kapatıp dövüşür demiş ama ben ace in elinde hiç silah görmedim. Karşısında ki adam wanokuni samurayı, ace meyvesiz dövüşerek bir kılıç ustasına baş gelemez.
Luffy nasıl dövüyor öyleyse? Hatırlatayım,Ace dediğimiz adam Luffy gibi fiziksel dövüşte master yapmış birisini defalarca yerden yere çalmış ve bir kez olsun yenilmemiş. Hepsi artiz olan BB korsanları bile meyvesiz Ace'i o kadar övmüşken bu yorum olmamış kardeşim.:D

Not: Evet,Ace'in resmi avukatıyım.:cool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık