Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Portgas D. Ace vs. Donquixote Doflamingo

Hangisi Alır?

• Ace alır

Kullanılan: 85 41.5%
  • Doffy alır

Kullanılan: 110 53.7%
  • Yenişemezler.

Kullanılan: 10 4.9%

• Kullanılan toplam oy
    205
@Sakata Gintoki caylaklara yenilen doff akainuyla savassa oyle delik olmazdi zaten degil mi? Milletin kafasi meyve ustunlugunu anlamiyor ilginc. Sonra turkiye neden gelismiyor. Ulan adam daha akainu vs aceteki olayi anliyamiyor.
:(
Ordan nasıl Dof vs Akainu'yu çıkardın zeka küpüm benim :)
Adam besbelli sevmediği karaktere inceden laf sokuyor aynı sırada da anketi cevaplıyor. Sonra neden Türkiye gelişmiyor
Umut vadeden bir genç işte. :)

Şöyle bi gerçek var ki ace bi adayı yok etmek istese 1 saat kafesin kapanmasını beklemezdi. 2 entei'ye bakardı.

Ace bi amiralden 2 yiyecek olsa aokijiden yerdi. Meyve hiyerarşisi olmadığında bi amiral karşısında sıkıntı yaşamafığını mangaka gözümüze soktu. Görmek istemeyen görmez tabi.
Akainu ve ace sadece meyve çarpıştırdı hakinin alakası yok.

Ace'yi her ne kadar sevsem de olduğu konumun gücünde bir karakter değildi bence.4. komutan seviyesinde yani Cracker'in biraz altıydı diye tahmin ediyorum.2 yıl sonra gördüğümüz Sabo 2. komutan-sağ kol seviyesinde gezen bir karakterken 2 yıl önceki Ace'nin o seviyede olduğunu sanmam.

Çok çok zorlanarak Dof alır.Ama oyumu Ace'ye attım tabii.

Şöyle bi gerçek var ki ace bi adayı yok etmek istese 1 saat kafesin kapanmasını beklemezdi. 2 entei'ye bakardı.

Ace bi amiralden 2 yiyecek olsa aokijiden yerdi. Meyve hiyerarşisi olmadığında bi amiral karşısında sıkıntı yaşamafığını mangaka gözümüze soktu. Görmek istemeyen görmez tabi.
Akainu ve ace sadece meyve çarpıştırdı hakinin alakası yok.
Enteinin ada yok ettiğini berede gördün ? Boş keseden sallamak kolay tabi.2 amiralin dövüştüğü ada bile yok olmazken Ace e bak sen be.

Mangayı da siz çiziyorsunuz herhalde.Akainu ve Ace haki kullanmasa Acein sadece eli yanmaz bildiğin erirdi.Tıpki Sakazukinin içinden geçtiği saldırı gibi.

Hayır yani koskoca Oda Van Auger'e söyletmese dicem haklısın mangada yazı var anasını satayım Ace'in meyveden ibaret olmadığına özellikle vurgu var. Ayrıca Dof dediğin adam asıl meyve bağımlısı bir karakter meyveyi al direk çöp. Hani haki namına ne gösterdi de. Luffy kendi tekniği yüzünden o hallere düştü. Ace'ten fiziksel olarak güçlü olduğuna dair bir tane kanıt yok. Görünen bir köyde yok. Bir karakter yenilmişse eğer eziktir mantığmıdır nedir arkadaş.
Doflamingo da sanjinin güçlü olduğunu söyledi ama sanji 2dk da yenildi. Teach yumruk attığında acein nasıl kanlar içinde kaldığını gördük. Dofi anca red hawk yiyince hasar almaya başladı. Doflamingoyu savunacağımı hiç düşünmezdim bu arada ikisini de pek sevmem. Diyelim ki ikisi de meyveye bağlı karakterler doflamingo meyvesini çok daha iyi kullanan taraf. Ace büyük bir ateş topu yaptı diye vay be adama bak demeye gerek yok onu sabo birdahaki gelişinde yapar merak etme. Haki namına ne gösterdi diyorsun da G4 e hasar verebilecek kadar hakisi var. Evet g4 e karşı dofi rezil oldu ama ace daha çok rezil olurdu. Yok neymiş van augen demiş ace bunu bize göstermedikten sonra ne anlamı var ? Yenilmişse eziktir mantığı demişsin çok saçma çünkü ikisi de yenilmiş karakterler. Bu arada bukadar gergin olmana gerek yok ace e küfür etmedim.

Bu gözler daha neler görücek acaba bu forumda gün geçtikçe dahada ilginç yorumlar görüyorum Jinbei dofu alır Ace dofu alır önüne gelen dofu alıyor maşallah kaybettikten sonra bit pazarına düştü ucuz ucuz

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık