Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Portgas D. Ace vs. Donquixote Doflamingo

Hangisi Alır?

• Ace alır

Kullanılan: 85 41.5%
  • Doffy alır

Kullanılan: 110 53.7%
  • Yenişemezler.

Kullanılan: 10 4.9%

• Kullanılan toplam oy
    205
Teach meyvesizken bile ikinci komutan olacak kadar güçlüydü, bu gücünün üzerine karanlık meyvesini aldı(Aşağı yukarı bir sağ kol kadar güçlü olmuştur), ve karanlık ateşi yuttuğundan Ace'nin gücü adama işlemiyordu sonuçta Entei'yi meyvesinin avantajıyla yutup yendi Ace'yi.

Akainu ise zaten zayıf bir Ace ile kapıştı işe bakınki onunda meyve üstünlüğü vardı artı Ace, Akainu'ya yenilmedi kardeşini kurtarmak için kendini feda etti.

Ace, Jimbei ile beş gün dövüşüp hemen ardından gelen WB'ye dalabilecek kadar fiziksel güce sahip biri, üstüne saldırı gücü olarak da fena değil.

Ben Ace'yi Dof'tan fazla sevdiğimden kazanır diyorum ama iki tarafında kolay kazanamayacağı bir vs olur.

Artı Luffy, Law vesaire gibi ikinci sınıf karekterleri şu adamlarla kıyaslamayın lütfen :artiz:
Üşenip yazmamıştım, sen yazmışsın zaten :sapkali:Bunlara Ace vs Sheepshead desen yine Sheepshead der. Artık haterlık boyutunu aşmışlar :D

Teach meyvesizken bile ikinci komutan olacak kadar güçlüydü, bu gücünün üzerine karanlık meyvesini aldı(Aşağı yukarı bir sağ kol kadar güçlü olmuştur), ve karanlık ateşi yuttuğundan Ace'nin gücü adama işlemiyordu sonuçta Entei'yi meyvesinin avantajıyla yutup yendi Ace'yi.

Akainu ise zaten zayıf bir Ace ile kapıştı işe bakınki onun da meyve üstünlüğü vardı artı Ace, Akainu'ya yenilmedi kardeşini kurtarmak için kendini feda etti.

Ace, Jimbei ile beş gün dövüşüp hemen ardından gelen WB'ye dalabilecek kadar fiziksel güce sahip biri, üstüne saldırı gücü olarak da fena değil.

Ben Ace'yi Dof'tan fazla sevdiğimden kazanır diyorum ama iki tarafında kolay kazanamayacağı bir vs olur.

Artı Luffy, Law vesaire gibi ikinci sınıf karekterleri şu adamlarla kıyaslamayın lütfen :artiz:
Teach ikinci komutan değildi. İkinci komutan kısmı boştu. Ha çıkar bi Flashback 2.komutan Teach ozaman Eyvallah.

Akainu kısmına gelirsek dediğim gibi aralarındaki uçurumu ilk saldırılarında görebilirsiniz. Ace zeki bi adam olsaydı magmaya karşı savaşmazdı aptallık yapmazdı.

Ace Jimbei ile savaştıktan sonra yorgun ve bitkin olup WB'ye dalması yine onun salaklığını gösterir. Tayfasını kurtarmaya çalıştı orda sadece o. Cesaret geldi yani bu onun dayanıklılığının üstte olduğunu göstermez. Beyazsakalın ona ciddi vurup vurmadığını bile bilmiyoruz.

Luffy Law'mı 2.inci sınıf karakter ? Hadi Law neysede Luffy şuan Yonkou sağ kolu gücünde olmaya adım adım ilerliyor.

Hangi şartlarda verdi nasıl verdi verdiğinde Shanks ne durumdaydı bilmiyoruz. Teach kurnaz ve zeki bi karakter Beyazsakal neredeyse ölüyken karşısına çıktı arkasında tayfasıyla. Shanks aynı durumdayken karşısına çıkıp çizik atmadığını ne biliyoruz ? Ya da bu olay Shanks henüz daha miçoyken yada çaylakken olmadığını ne biliyoruz ? Bilmiyoruz. Bu Teach'in gücünü göstermez. Meyve emen bi adama karşı taktik bile yapamadı. Teach ne zaman ciddiye aldı ozaman Ace'i ağzı burnu kan içinde Entei yaparken gördük. Ace dediğiniz kadar güçlü olsaydı en azından Teach'de yara izi bırakırdı. Ace en fazla Jinbei'den 1 tık üstündür. 2 Sene sonra yaşasaydı ozaman birinci komutanlarla kapışırdı ona lafım yok. Ama gördüğüm Ace'e güçlü diyemiyorum kusura bakmayın.
Shanks'ın söylediğine göre bu dikkatsizliğinin eseri olmamış, Teach güçsüz bir adam olsa Shanks bizzat gelip WB'yi uyarmaz.

Orada bile Teach en az ikinci adam seviyesinde bir adamdı, bu sebeple geliyor uyarıyor Shanks WB'yi. 2 yıl önceki Luffy seviyesinin filan Ace'i alacağını düşünmüyordur her halde.

Jinbei'den bir tık güçlü zaten Luffy-Law seviyesi filan oluyor.

Yalnız meyvesiz Teach Mihawka bi amiralr falan hasar verse şu an o karakterler çöp ilan edilmişti.Nedense Şenks eziğini çizince çok güçlü nutuğu çekliyor.

Teach ikinci komutan değildi. İkinci komutan kısmı boştu. Ha çıkar bi Flashback 2.komutan Teach ozaman Eyvallah.

Akainu kısmına gelirsek dediğim gibi aralarındaki uçurumu ilk saldırılarında görebilirsiniz. Ace zeki bi adam olsaydı magmaya karşı savaşmazdı aptallık yapmazdı.

Ace Jimbei ile savaştıktan sonra yorgun ve bitkin olup WB'ye dalması yine onun salaklığını gösterir. Tayfasını kurtarmaya çalıştı orda sadece o. Cesaret geldi yani bu onun dayanıklılığının üstte olduğunu göstermez. Beyazsakalın ona ciddi vurup vurmadığını bile bilmiyoruz.

Luffy Law'mı 2.inci sınıf karakter ? Hadi Law neysede Luffy şuan Yonkou sağ kolu gücünde olmaya adım adım ilerliyor.
Luffy Dof'la dövüştüğünde Dof'a kıyasla ikinci sınıftı tıpkı Law gibi, birbirlerinin yarattıkları boşluklardan faydalanıp Dof'la çarpışabildiler.
Law, Luffy ile yer değiştirip saldırılarını attı Luffy ise Law'ın saldırılarından etkilenmiş bir Dof'la savaştı.

İkinci komutanlık boş ve gidip Teach'e sen neden olmuyorsun diyorsa demek ki Teach'i herkes ikinci komutan olarak görüyo ee haliyle o makama yakışır bir gücü olmasa kimse sen neden olmuyorsun diye sormaz.

Ace, Jimbei düştükten bir kaç dakika sonra kalkıp WB ile kapışıyor ve bu anlık olan bir şey değil baya zaman geçiyor WB ile kapışmasından bunu şafak vaktinin geceye dönmesinden ve etrafın yani dövüş alanının değişmesinden anlayabilirsin doğrudan Ace'nin dayanıklılığı ile ilgili, tamam WB şunu öldüreyim dememiştir ama sonuçta orda duran WB'yi bir duvar gibi düşünsen bile iki dakika duvarla dövüşmeyi deneyebilirsin kişiyi nasıl etkilediğini görmek için.

Ace şuna yenildi buna yenildi olayı tamamen sallamadır çünkü Ace'nin yenildiği adamlar bu serinin top beşinde bilemedin onunda olan karekterler.

Shanks'ın söylediğine göre bu dikkatsizliğinin eseri olmamış, Teach güçsüz bir adam olsa Shanks bizzat gelip WB'yi uyarmaz.

Orada bile Teach en az ikinci adam seviyesinde bir adamdı, bu sebeple geliyor uyarıyor Shanks WB'yi. 2 yıl önceki Luffy seviyesinin filan Ace'i alacağını düşünmüyordur her halde.

Jinbei'den bir tık güçlü zaten Luffy-Law seviyesi filan oluyor.
Teach Shanks'ı çizdiği zaman Shanks ne seviyeydi o önemli. Çok geçmişteki bir olay olduğu aşikar. Ozaman Shanks hangi güçteydi Yonkou'mu Amiral'mi Çaylak'mı belirsiz. Yonkou gücündeki Shanks'ı çiziyorsa Şuan 2 meyveli Teach serinin en güçlü karakteridir açık ara meyvesizken Shanks'ı çizebildiyse.

Teach'in en az ikinci adam olduğuna dair herhangi bi savaş Flashback veya öyle olduğunu gösteren söyleyen veya bi ünvan var mı ? Yok. Shanks'ın Beyazsakal'ı uyarması Teach'in aşırı güçlü olduğunu göstermiyor yine dediğim gibi. Beyazsakal Ace'in gücüne güvenmeseydi yarı yolda geri döndürtürdü zorla.

Hadi Law neysede Jinbei'den bi tık üstü Luffy etmez.

Adamın karşılaştığı rakibin birisi Yonkou oldu diğeri de Filo Amirali oldu. Birisi bir çok meyvenin antisi diğeri bütün logiaların antisi. Aç susuz hali ile kardeşini kurtarırken Akainu'ya yenildi diye bu kadar seviyesinin aşağı çekilmesi gerçekten çok saçma. Kin'emon alır, Doflamingo tekler falan :fool::fool:

Luffy Dof'la dövüştüğünde Dof'a kıyasla ikinci sınıftı tıpkı Law gibi birbirlerinin yarattıkları boşluklardan faydalanıp Dof'la çarpışabildiler.
Law, Luffy ile yer değiştirip saldırılarını attı Luffy ise Law'ın saldırılarından etkilenmiş bir Dof'la savaştı.

İkinci komutanlık boş ve gidip Teach'e sen neden olmuyorsun diyorsa demek ki Teach'i herkes ikinci komutan olarak görüyor demektir ee haliyle o makama yakışır bir gücü olmasa kimse sen neden olmuyorsun diye sormaz.

Ace, Jimbei düştükten bir kaç dakika sonra kalkıp WB ile kapışıyor ve bu anlık olan bir şey değil baya zaman geçiyor WB ile kapışmasından bunu şafak vaktinin geceye dönmesinden ve etrafın yani dövüş alanının değişmesinden anlayabilirsin doğrudan Ace'nin dayanıklılığı ile ilgili tamam WB şunu öldüreyim dememiştir ama sonuçta orda duran WB'yi bir duvar gibi düşünsen bile iki dakika duvarla dövüşmeyi deneyebilirsin kişiyi nasıl etkilediğini görmek için.

Ace şuna yenildi buna yenildi olayı tamamen sallamadır çünkü Ace'nin yenildiği adamlar bu serinin top beşinde bilemedin onunda olan karekterler.
Teach'e onu demelerinin sebebi gücü değilde yıllardır tayfada olması olamaz mı ? Ben şunu söylüyorum Meyvesiz Teach'in gücü belirsiz. Shanks'a yara açtığında Shanks'ın hangi seviyede olduğu belirsiz. Yonkou ikinci tümeni seviyesinde diyorsunuz ona şaşıyorum. Şimdi Meyvesiz Teach Krakeri alacak mı yani ?

Orada WB'nin nasıl savaştığı meçhul. Bir deprem atsa tek yiyecek durumdaydı. Beyazsakal tayfasına katmayı düşündüğü adamı neden ciddiye alıp ciddi yaralar mı kazandırsın ?

Jinbei yada Tek Meyveli Teach'mi Top 5 yada Top 10'da olan karakterler ?

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık