Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Portgas D. Ace vs. Donquixote Doflamingo

Hangisi Alır?

• Ace alır

Kullanılan: 85 41.5%
  • Doffy alır

Kullanılan: 110 53.7%
  • Yenişemezler.

Kullanılan: 10 4.9%

• Kullanılan toplam oy
    205
Ace'in fiziksel gücü 2 sene önceki Luffy kadar ancadır yani Ace'ten meyveyi çıkar Luffy ile dövüşse kimin yeneceği tartışılır.
Teach yere çakıyor Luffy yamuluyor ama bir tarafı kırılma tehlikesi atlatmıyor Ace yumruk yiyor boynu kırılıyordu nerdeyse yani Doflamingo ile fiziksel güç-dayanıklılık farkını siz hesaplayın.

Kısaca Smoker'a Ace diyin olacaklar aynı ilk saldıran Ace olursa zarar verir belki.
Luffy, hiç bir zaman Ace yenememiş. Bu gidişat o malum adada da belliydi. Meyve yiyerek dahada güçlendiğinin vurgusu yapıldı.
Zaten genel denklem Ace - Sabo - Luffy.
Her ne kadar şu koka olayı gösterilmesede Ace bayağı sağlam biri.
İşte bunlar hep çizim hatası . Mesela elini koka yaparken çizilse herkes ovv çok güçlü diyecekti.
Her neyse , luffy küçük kardeş . Diğer iki abi güçlü dizayn edilmek zorunda diye düşünüyorum.

Düz vuruyor ne boynuna geçiriyor adamı uçuruyor. Bu nasıl düz yumruk derken kastettiğin güçsüz yumruk anlamıyla cevap verdim. Ayrıca her saldırının ismi yok diye düz olmuyor. Bence Karasakal Dof'u da alır , şuan Sabo'yu da.
Saldırıya isim takınca saldırının gücü mü artıyor ? Hohaha :D Orada mangaka,karakterin ne yaptığını bize göstermek için isim veriyor.Biz de ona göre kafamızda canlandırıp anlayalım diye.Ciddi mesaj sayını arttırmak için açtın deme bu gereksiz konuyu ?

Roronoa Zoro

Meteorun işlemediği ipi ?
Boşver dostum açıklayamazsın. Fanlık yaptıklarının farkinda değiller.2 yıl önceki Ace ile şimdiki Dof'un arasında ufak fark var diyene bir şey anlatamazsın.

Dipçe: Monkey D. Luffy lafım sana değil.

Luffy, hiç bir zaman Ace yenememiş. Bu gidişat o malum adada da belliydi. Meyve yiyerek dahada güçlendiğinin vurgusu yapıldı.
Zaten genel denklem Ace - Sabo - Luffy.
Her ne kadar şu koka olayı gösterilmesede Ace bayağı sağlam biri.
İşte bunlar hep çizim hatası . Mesela elini koka yaparken çizilse herkes ovv çok güçlü diyecekti.
Her neyse , luffy küçük kardeş . Diğer iki abi güçlü dizayn edilmek zorunda diye düşünüyorum.
Luffy meyvesine hakim değil küçükken o yüzden çoğu zaman tek taraflı eziliyor, bir süre sonra kafasında Ace'in hep onun önünde olacağı düşüncesi yerleşiyor. Alabasta şimdi kapışsak yenerim falan diyor ama inandığını sanmıyorum. Ace'e karşı kendini bilinçsizce bastırıyor diye düşünüyorum şahsen. O yüzden ölümü büyük bir etki bıraktı üstünde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık