Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Patladığınız Teorileriniz/Temennileriniz

Dressrosa'nın ortalarında güncele geldim.
Dressrosa hakkında pek fazla tahminde bulunmamıştım.Bu yüzden yanlış çıkan varsa da hatırlamıyorum.
Zou'da Luffy'nin Jack ile dönüşeceğine kesin gözüyle bakıyorum.Bunun dışında Yonko bölgeleri arasında ilk durağın Kaido olabileceğini düşünmüştüm çünkü Dressrosa sonrası Wano'ya gidilme ihtimali Sanji'nin ayrılışına kadar kesin gözüyle baktığım bir şeydi.

Whole Cake Island ardında Germa'nın Yonko tayfası kadar olmasa bile yakın güçte olmasını beklemiştim ama düşündüğümden çok güçsüz çıktılar.
Wano ile ilgili ise tahminlerimin çoğu doğru çıktı.

Şogun'u çok güçlü bekliyorduk, hayal kırıklığı oldu. Güçlü ve karizma bir Raizo bekliyorduk, hakeza. Herhangi bir sağlam Ninja da hayal kırıklığı. Wano Samuraylarından umutluydum. Çok sağlam versusları Fb eşliğinde okuma arzum vardı, hayal olarak kaldı. Kaidou'nun gücünden umduğumu buldum, önüne geleni paket etti xd.

Wano arcında beklentim Zoro'ya kallavi, karizmatik bir samuray düşmandı. Wano'da Zoro'ya samuray rakip kesin gözüyle bakıyordum. King'i farklı birine verip Orochi'nin buyruğunda olan çok güçlü bir samuray rakip belirlemiştim kafamda. Şöyle efsane bir kılıç dövüşü okusak on numara olurdu ama olmadı. Hayaller bu, hayatlar Kamazou :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık