Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Patladığınız Teorileriniz/Temennileriniz

Hepimiz bu seriyi baştan sona okuduk/izledik. Bir noktadan sonra güncele gelip haftalık manga beklemeye başladık. Bunlar olurken çoğumuz gerek izleme/okuma aşamasında gerek seriyi güncel takip ederken kafamızda geleceğe dair çeşitli teoriler oluşturduk ya da şöyle olsa çok güzel olur diyeceğimiz(mesela şunun tayfaya gelmesini çok istedim şu karakter ölse dedim vs) temennilerimiz oldu. Herkesin bazısında haklı çıktığı bazısında ise yanıldığı olmuştur.

İşte bu konunun amacı ise Luffy ve Kaido'nun beklenmedik bir şekilde teke tek kaldığı şu günlerde işin yanılma kısmına ışık tutmaktır :D. Özetle geçmişte serinin geleceğine dair düşündüğünüz veya tam bir sebebi olmasa da olmasını istediğiniz, ancak olmayan olaylar var mı? Varsa neler?

Kendimden başlayım konuyu açan kişi olarak.

Kid ve Law'ın tıpkı Beyazsakal ve Shiki gibi olacağını ve Luffy ile kıyasıya mücadelenin yeni dünyanın temalarından birisi olduğunu düşünüyordum.

Dressrossa zamanları Sanji'nin o kuş kafesini zayıf noktasını bularak kıracağını iddia ederek Sanji'nin bir planı var mevzusunun erken versiyonunu ortaya atmıştım.

Yamato yc3 düşüncemde ısrarcı olduğum için Yamato'nun bir şekilde Jackle eşleşeceğini düşünmüştüm.

Luffy'nin Doffy'i handikapsız yenmesini çok istesem de bu olay maalesef vuku bulmamış zaten o dönem de seriden bir miktar soğutmuştu.

Neyse başka illa vardır ama seriyi çok uzun zaman önce izlediğim için aklıma gelmiyor gelirse konuda yazarım. Sizinkiler neler? :D

Luffy ve Big Mom'un dost olacağını sanmıştım, ikisi de ekmeğinin derdinde, bir sofraya oturur barışırlar diyordum. Bir de Wanoya gidilmeyeceğini, gidilse bile Kaido yerine Wano Shogunu'nun indirileceğini düşünüyordum. Kaido'nun yenilmesini ise bir tarafta Shanks, Luffy ve Law ve bir tarafta Kaido, Kid ve Appo'nun bulunduğu büyük bir korsan savaşında alacağı mağlubiyete bağlıyordum. Kaido'nun ''çok kan akacak wuaaaaa'' diye böğürmesi bana böyle bir savaşın olacağını düşündürtmüştü. Nereden bileyim böyle sağlam bir giriş yaptıktan sonra adasında sarhoş gezip, karı kızla takıldıktan sonra 1.5 metrelik bir veletten dayak yiyeceğini. Büyük hayal kırıklığı.

Ben seriyi Wano'da takip etmeye başladım.

İlk patladığım olaysa "Gece Çocuğu" animesinde çizimlere baktığın zaman Wano'daki karakterlerimiz tipsizler. Yani böyle yakışıklı tipler değil bu yüzden Gece Çocuğu'nu, Sabo'ya benzetmiştim. Tabi bunu düşünmemde Sabo'nun devrimci olmasının da payı büyük. Zenginden çalıp fakire dağıtarak insanları umutlandırıyordu. Çıka çıka Denjiro çıktı, halbuki animedeki görsellerde çok yakışıklı biri izlenimi vermişti.

İkinci patladığım olay iki imparatora ve 30 bin kişiye dalacakları için bizim ittifaktaki mevcut güçlerin bu iki azmanı durdurmaya gücü yetmeyeceği için Hasır Şapka Filosu gelecek dedim. Sonra 923-924. Bölümde Kaido, Boro Breath saldırısıyla koca dağı yok edince dedim ki Hasır Şapka Filosu yetmez. Sabo ve diğer Devrim Ordusu Komutanları, Shichibukailer, Moriah ve Wano'da olmayan diğer Süpernovalar'ın geleceğini düşündüm. Daha da kötüsü buraya denizcilerinde geleceğini düşündüm. Fujitora ve Ryokugyou önderliğinde Smoker'inde geleceğini düşünüyordum.

Ben seriyi Wano'da takip etmeye başladım.

İlk patladığım olaysa "Gece Çocuğu" animesinde çizimlere baktığın zaman Wano'daki karakterlerimiz tipsizler. Yani böyle yakışıklı tipler değil bu yüzden Gece Çocuğu'nu, Sabo'ya benzetmiştim. Tabi bunu düşünmemde Sabo'nun devrimci olmasının da payı büyük. Zenginden çalıp fakire dağıtarak insanları umutlandırıyordu. Çıka çıka Denjiro çıktı, halbuki animedeki görsellerde çok yakışıklı biri izlenimi vermişti.

İkinci patladığım olay iki imparatora ve 30 bin kişiye dalacakları için bizim ittifaktaki mevcut güçlerin bu iki azmanı durdurmaya gücü yetmeyeceği için Hasır Şapka Filosu gelecek dedim. Sonra 923-924. Bölümde Kaido, Boro Breath saldırısıyla koca dağı yok edince dedim ki Hasır Şapka Filosu yetmez. Sabo ve diğer Devrim Ordusu Komutanları, Shichibukailer, Moriah ve Wano'da olmayan diğer Süpernovalar'ın geleceğini düşündüm. Daha da kötüsü buraya denizcilerinde geleceğini düşündüm. Fujitora ve Ryokugyou önderliğinde Smoker'inde geleceğini düşünüyordum.
Senin teorilerinin çoğu patlayacak haberin olsun. Görüyorum hala çok yüksekten uçuyorsun. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık