Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ac odysey i 1 sene önce falan bitirmiştim DLC si ne yeni başladım direkt atlantise gittim ulan dizayn falan iyi de bir yerden bir yere gitmek artik sadece atla olmuyor illa kayık da kullanicaz uyuz etti bu olay beni bir de persefone ile iç savaşa sürükleniyor atlantis ama ben adonisin tarafında yer almak istemiyorum hep ters işler yapmama ragmen persefone nin yanında yer alamıyacağım kesin yanından kovdu beni
Muhtemelen Adonis'in karşısında olamazsın. Devamındaki Yer Altı dünyası için Persefoni'nin karşısında olman gerekiyor. Ama yine de her zaman Hermes tarafında olmayı dene. Belki o zaman farklı gelişir. Ben bazı şeyleri Persefoni lehine yaptım ama bir şey değişmedi.

Bu arada ana oyuncaki mitolojik yaratıklar kısmı güzeldi. Atlantisin tasarımı ulaşım açısından sıkıntı evet. 2. Bölümündeki (sen henüz gelmemiş olabilrsin) Atmosfer gayet iyi. Ancak ben atlantisde sağda solda para olmasını saçma bulurken. Yeraltı dünyasında da var.

İlk Bıçak DLC'sini de bitirdim keşke onun kurgusuna da mitolojik bir yaratık iliştirselerdi.

Genel olarak da AC'de en uyuz olduğum şey önemli karakterler bile birebir aynı. Ya bu kadar karakter yapma ya da birebir aynı yapma. Ayrıca DLC'lerdeki farklı evrenlerdeki çöp adamlarında neredeyse aynı olması hoş değil. Günümüzde geçen kısımlarda da kılıç yerine silah olmalıydı.

Muhtemelen Adonis'in karşısında olamazsın. Devamındaki Yer Altı dünyası için Persefoni'nin karşısında olman gerekiyor. Ama yine de her zaman Hermes tarafında olmayı dene. Belki o zaman farklı gelişir. Ben bazı şeyleri Persefoni lehine yaptım ama bir şey değişmedi.

Bu arada ana oyuncaki mitolojik yaratıklar kısmı güzeldi. Atlantisin tasarımı ulaşım açısından sıkıntı evet. 2. Bölümündeki (sen henüz gelmemiş olabilrsin) Atmosfer gayet iyi. Ancak ben atlantisde sağda solda para olmasını saçma bulurken. Yeraltı dünyasında da var.

İlk Bıçak DLC'sini de bitirdim keşke onun kurgusuna da mitolojik bir yaratık iliştirselerdi.

Genel olarak da AC'de en uyuz olduğum şey önemli karakterler bile birebir aynı. Ya bu kadar karakter yapma ya da birebir aynı yapma. Ayrıca DLC'lerdeki farklı evrenlerdeki çöp adamlarında neredeyse aynı olması hoş değil. Günümüzde geçen kısımlarda da kılıç yerine silah olmalıydı.
Şuan savas patlak vermek üzere senin gibi bende bazı şeyleri persefoni lehinde yaptım ve hermes ile baya iyi bir ilişki içindeyiz hatta çıkıcak olan savaşta benim yanımda ol falan dedi ben de kabul ettim hatta son yaptigim gorevden sonra persefoni ve adonis konuştular adonisin korkak oldugu daha once gitme izni verildigi ama savaşmadigi icin gidemedigini ogrendim lakin son gorevde yine adonis lehine hareket etmem isteniyor dedigin gibi mecbur adonis saflarında savaşıcaz. Mitolojik varlıklar ve önemli şahsiyetlerin oyunda olmasi guzel birsey benim baya hoşuma gidiyor ilk bıçak dlc sine başlamadim atlantisi gormek istedigimden direk buraya geldim ama ulaşım kanser ediyor adamı

Şuan savas patlak vermek üzere senin gibi bende bazı şeyleri persefoni lehinde yaptım ve hermes ile baya iyi bir ilişki içindeyiz hatta çıkıcak olan savaşta benim yanımda ol falan dedi ben de kabul ettim hatta son yaptigim gorevden sonra persefoni ve adonis konuştular adonisin korkak oldugu daha once gitme izni verildigi ama savaşmadigi icin gidemedigini ogrendim lakin son gorevde yine adonis lehine hareket etmem isteniyor dedigin gibi mecbur adonis saflarında savaşıcaz. Mitolojik varlıklar ve önemli şahsiyetlerin oyunda olmasi guzel birsey benim baya hoşuma gidiyor ilk bıçak dlc sine başlamadim atlantisi gormek istedigimden direk buraya geldim ama ulaşım kanser ediyor adamı
Oyundaki seçimlerin genel işleyişe pek bir etkisi yok maalesef. Sadece diyaloglar ve ufak tepkiler değişiyor o kadar. Mümkünse Hermesle hiç dövüşmemeye çalış ben 2 kez dövüştüm : ))

Ulaşım öyle. Hızlı ulaşım noktalarına özen gösterince bir nebze rahatlıyor. En azından görev dönüşleri. Atlantisin devamı olan yeraltında da ulaşım aynı maalesef. Yine helmes kanatları gibi ışınlanma noktaları var vs. Oyunun hep aynı mantıkta ilerlemesi biraz sıkıcı ara verip oynamak lazım.

Sekiro'yu oynamayı düşündüm de zormuş sanırım. Hele benim gibi pek oyun oynamayan biri için daha zor olacaktır. Detroit'e yöneleceğim :D

Oyundaki seçimlerin genel işleyişe pek bir etkisi yok maalesef. Sadece diyaloglar ve ufak tepkiler değişiyor o kadar. Mümkünse Hermesle hiç dövüşmemeye çalış ben 2 kez dövüştüm : ))

Ulaşım öyle. Hızlı ulaşım noktalarına özen gösterince bir nebze rahatlıyor. En azından görev dönüşleri. Atlantisin devamı olan yeraltında da ulaşım aynı maalesef. Yine helmes kanatları gibi ışınlanma noktaları var vs. Oyunun hep aynı mantıkta ilerlemesi biraz sıkıcı ara verip oynamak lazım.

Sekiro'yu oynamayı düşündüm de zormuş sanırım. Hele benim gibi pek oyun oynamayan biri için daha zor olacaktır. Detroit'e yöneleceğim :D
Sekiroyu tavsiye ederim sabırlı bir insan isen kesinlikle oyna bosslar ve mini bosslar ile yapılan vsler o kılıç tokuşturmalar falan acayip iyi e bir de örümcek adam gibi ordan oraya uçma olayı da işin eğlenceli kısmı ama sabredemem sinirlenirim diyorsan hiç bulaşma ekipman kırdırır bu oyun adama :D

Sekiroyu tavsiye ederim sabırlı bir insan isen kesinlikle oyna bosslar ve mini bosslar ile yapılan vsler o kılıç tokuşturmalar falan acayip iyi e bir de örümcek adam gibi ordan oraya uçma olayı da işin eğlenceli kısmı ama sabredemem sinirlenirim diyorsan hiç bulaşma ekipman kırdırır bu oyun adama :D
Evet kılıç tokuşturma efektini iyi yapmışlar. Atmosfer de güzel.

Ben genelde film izleme niyetine bir oyun indirir bir kaç günde bitiririm. Hikaye odaklı oynarım. Sekiro pek öyle oynanacak bir oyun değil gibi. Pc'yi alalı çok olmadı zaten hiç gelemem şimdi :D Belki ilerde oynarım : ))

Cover'ını paylaştığım şu oyun, hayatımda bana unutulmaz bir eşsiz bir anı bırakmıştır .
Bu oyunun bana bıraktığı unutulmaz anım şöyledir.
Bizim teyzemin oğlu; hardcore,sıkı fıkı, koyu bir Playstation oyuncusudur. Hala da öyledir. Bir zamanlar evimizde kaldığında, Evimizde eğlenceli vakit geçirmek için, orta boylu tüplü televizyonumuza Playstation'ı kurup, birbirinden unutulmaz anılar yaşatan ilgi çekici oyunlar oynardı, ben de kardeşimle izler dururduk. Sıra bu oyuna geldiğinde oyunun tekdüze bir dünyasının olmayışı bildiğin farklı mekanları görebilme gibi farklılık sunması çok ilgi çekici kılıyordu.

Hikayesini anlamazdık ama oynanışı,kendisine ait dünyası,farklı mekanlar sunabilmesi,teyze oğlunun oyundayken verdiği tepkiler ve oyun oynarken diğer teyze oğulları ile arasında geçen muhabbetler, ki oyun için muhabbete bile girmez sandığım babam bile az buçuk bu oyun üzerinden muhabbete katıldı, ve bununla beraber başından tam 12 saat ayırmaması....efsane idi. O zamanlar Batman'i yeni yeni keşfetmemin ilk adımıydı, filminin varlığını bir kaç zaman sonra öğrenmiştim. Bu kadar iyi anı yaşattığı için, unutulmaz bir oyundur benim için.

Odyssey’de en son max level neydi? Bi yerde 50 demişler bi yerde 70 bi yerde 99. Sürekli update’le yükseltmişler galiba.

ben hemen max’a çıkıp kurtulmak istiyordum. Bıktım item upgrade etme derdinden. Gereksiz param gitmesin diye 1 setle oynuyorum.
Max levele çıksam ayrı ayrı build yaparım diye düşünmüştüm ama o zamana kadar ben oyunu bırakırım ya da baştan başlarım herhalde. 99 nedir oyun uzun mu ki o kadar?

Odyssey’de en son max level neydi? Bi yerde 50 demişler bi yerde 70 bi yerde 99. Sürekli update’le yükseltmişler galiba.

ben hemen max’a çıkıp kurtulmak istiyordum. Bıktım item upgrade etme derdinden. Gereksiz param gitmesin diye 1 setle oynuyorum.
Max levele çıksam ayrı ayrı build yaparım diye düşünmüştüm ama o zamana kadar ben oyunu bırakırım ya da baştan başlarım herhalde. 99 nedir oyun uzun mu ki o kadar?
Benim DLC oynamadan 50'yi geçmişti. (Şuan yaklaşık 70'tir) Üstelik çoğu şehrin duyuru panosundaki görevlerini yapmamıştım. Ama haritada gezmediğim yer kalmamıştır. Bir yerden bir yere giderken daha önce keşfedilmemiş yerler üzerinden gidiyordum bu da tecrübe puanı veriyordu. Ama tecrübe puanı kasmanın en kısa yolu duyurulardaki görevleri oynayıp bitirmek. Örneği bir alandaki tüm gereklikleri tamamladığında 1000 TP alıyorsan aynı bölge ile ilgili bir görev yerine getirsen velki 10.000 TP alırsın. 99'u geçiyor mudur bilmiyorum ama oyunun tüm güçlendirici özelliklerini açmaya 99 seviye bile yetmez. Çok fazla özellik var.

Oyunun uzunluğuna gelirsek dediğim gibi tüm görevleri yaparsan 100 saati çok kolay aşacaktır. DLC'ler hariç. Ama çok çok daha kısa sürede bitirmek de mümkün. Bu noktada seviye kasmanın hiç bir anlamıyok. Çünkü görevler zaten sizin seviyenize göre zorluğu artıyor. Bir görevi sen 30 seviyedeyken tamamlarken o 28 ise. Sen 50 seviye olursan o yine 48 falan oluyor.

Son düzenleme:

Oyun o kadar uzun değil.Muhtemelen tüm skiller açılabilsin kombata çeşitlilik gelsin istemiş olabilirler.Ben 50 levellik sürümünü oynadım onda bile kendi levelim olan ödül avcısını zor yeniyordum.Zor yeniyordum demeyeyim de uzun sürüyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık