Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hatırladım orayı.Bir tane avcı geziyordu orada ben de öbür tarafa gittim.
Öbür taraf olmasın? O kapının 2 tarafında da yol var. Biri 2 tane avcının olduğu bi yere gidiyor. İlk avcı tahta kalkan+yıldırımlı balyoz taşıyor. Diğeri mızrak. O yolun sonunda eğer elinde bi item varsa “avcının kabusu” adında bi yere ışınlıyor.
Benim dediğim yer ormanlık bi alan. Tüfekli adamlarla dolu avcı değildiler. Orayı geçince köye giriyorsun.

Ver spoiler daha önce ps4 te oynadım ama detaylı değil. Pc de yok edesim var.
Anor londo da Aldrichin covenantına girince bölgeye gelen ama o covenanta girmeyen adamların dünyasına summon ediyor seni oyun.Orası pvp alanı olduğu için genelde adamlar 2şerli 3erli şekilde bu adamları bekliyor oluyor.Aralarına dalıp balık kılçığı gibi ayırmak çok zevkli.

Öbür taraf olmasın? O kapının 2 tarafında da yol var. Biri 2 tane avcının olduğu bi yere gidiyor. İlk avcı tahta kalkan+yıldırımlı balyoz taşıyor. Diğeri mızrak. O yolun sonunda eğer elinde bi item varsa “avcının kabusu” adında bi yere ışınlıyor.
Benim dediğim yer ormanlık bi alan. Tüfekli adamlarla dolu avcı değildiler. Orayı geçince köye giriyorsun.
orada da mı bir yol ayrımı var.Orayı temizlemiştim ama yol hatırlamıyorum.Bakarım bir oraya.

İstediğin şekilde built yapabiliyorsun.Pek sınırı yok.Aslında sınırlı ama her şeyi birbiri ile harmanlayabiliyorsun.Tabi 100 level sınırını sana da öneririm.Pek geçmemeye çalış o sınırı.İstediğin built için bazı şeylerden feragat etmen gerekebilir tabi.Bir oyun içinde 5 kez skill sıfırlayabiliyorsun.Eğer dolarsa ng+da yine 5 hakkın var.

Yahu yapılabilecek her şeyi defalarca yaptım gidilebilecek her yeri defalarca didik didik ettim silahların çoğunu hatim ettim ama ne zaman uzun aralar versem şu oyuna birileri muhabbetini yapar yapmaz canım çekiyor. Etkini üzerimden atamıyorum Bloodborne

@Eustass Captain Kidd

Hacı söylemeyi unutmuşum da witch of hemwick’i yendiğinde arka odada bi alet buluyorsun. Rune’leri onun sayesinde kullanabiliyorsun. Oyunun devamında “%20 daha fazla stamina” gibi iyi rune’ler çıkıyor. Bedava 10 stat nerdeyse.
“Niye giyemiyorum bunları” diye düşündüysen sebebi o. Aleti almamışsın daha.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık