Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sıkılmadım henüz. Triss'i gönderdim başka bir yere. Şimdi Radovid'i öldürmeye gidiyorum.
Ben daha Radovid'i ellemedim ama eceli yakındır :) Witcher 2'nin Iorveth kısmını oynamanda ısrar etmemin asıl sebebi bu görevdi. Ama sen beklediğimden fazla şey öğrenmişsin zaten, eksikliğini pek hissetmezsin.

Ben daha Radovid'i ellemedim ama eceli yakındır :) Witcher 2'nin Iorveth kısmını oynamanda ısrar etmemin asıl sebebi bu görevdi. Ama sen beklediğimden fazla şey öğrenmişsin zaten, eksikliğini pek hissetmezsin.
Üçüncü oyun bitince onu oynarım. İnsane seyive oynayıp, başarım da alacağım.

Avatar uğraştırdı beni ya. :/ Güzel oldu ama. Valla ben GOW serisinin istisnasız her nesile yeniden yapılmasını isteyecek kadar psikopatım açıkçası. Keşke baştan adamakıllı yapsalar da yeni nesil grafiklerle defalarca kez daha oynasak. Harika olurdu.
Yapılma ihtimaini yüksek görüyorum ilk iki oyunun zaten yaparsa Santa monica yapmaz yeni gowları yapmak varken. Şu yan firma varya ps oyunlarını remake eden o başarılı işler çıkarıyor ona yaptırırlar gibime geliyor gow oyunlarını ps 5 döneminde. Böylece Santa monica da vakit kaybetmeden yoluna devam eder. Ekibi bölse çünkü Santa monica bu sefer ne remake yetişir ne devam oyunları.

Yani hayal ettikçe içim titriyor ilk oyunda o akşam atmosferin de savaş alanından binaların çatılarına fırlayan ateşli oklar ps 5 de nasıl görülür. Ray tracing ile abanacaklar ışıklandırmaya ateş efektlerine neyse fazla hayal kurmayalım sonra üzülüyoruz :D

Yani hayal ettikçe içim titriyor ilk oyunda o akşam atmosferin de savaş alanından binaların çatılarına fırlayan ateşli oklar ps 5 de nasıl görülür. Ray tracing ile abanacaklar ışıklandırmaya ateş efektlerine neyse fazla hayal kurmayalım sonra üzülüyoruz :D
Hass... Yahu öyle bir anlattın ki düşününce elim ayağım titredi resmen. :D Allam işallah xd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık