Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Raiden @Dante13

Witcher 3'te 80 saate ulaştım.
Dandelion'u arıyorum şu an.
İyi iyi. Novigrad görevleri biraz sıkmış olabilir ama orası da kendi çapında oynaması keyifli bir yer. Benim de Novigrad ana görevleri bitti. Birkaç yan görev ve kontrat tamamladıktan sonra Velen'de biraz keşif yapıp Skellige'ye geçmeyi düşünüyorum.
İlk kez mi bulusacaksın onun ile ? Yan görevlere çok girmişsin herhalde.Yoksa 80 saate oyun bitiyor.
Yoksa sen yan görevleri bitirmeden Witcher 3 bitirdiğini mi iddia ediyorsun?

İyi iyi. Novigrad görevleri biraz sıkmış olabilir ama orası da kendi çapında oynaması keyifli bir yer. Benim de Novigrad ana görevleri bitti. Birkaç yan görev ve kontrat tamamladıktan sonra Velen'de biraz keşif yapıp Skellige'ye geçmeyi düşünüyorum.

Ana görevleri bu kadar sıkıcı olan oyunun yan görevleri kanserdir diyerek pek girişmedim :D

Sıkılmadım henüz. Triss'i gönderdim başka bir yere. Şimdi Radovid'i öldürmeye gidiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık