Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

İkinci oyunun sonundan bahsediyor muhtemelen.

@Yubashiri-sama Minecraft oynamadım o yüzden o oyun hakkında konuşmak yanlış.Lakin souls serisine overrated diyen adamın görüşüne kaale almak daha da yanlış.
Souls serisi overrated tabi. Demon Veteranları geri kalan Souls oyunlarına çocuk oyuncağı ve çöp diyor zaten.

Ahaha doğru tahmin etmişim. :/ Şansını diğer iki oyunla deneyeceksin üstadım.

Muhtemelen oynamışsındır ama Mass Effect serisi ve Dragon Age'i tavsiye ediyorum. Witcher'dan aldığım hazzı verebilen nadir oyunlardandır ikisi de.
Elim Dragon Age 2'ye gitmiyor nedense. Yorumlar çok çeşitli. Neredeyse herkes güzel serinin 2 ve 3. oyunlardaki saçmalamalarla p.ç edildiği fikrinde. Halbuki ilk oyun da bayağı iyiydi yani.

Üye silindi 1004

Elim Dragon Age 2'ye gitmiyor nedense. Yorumlar çok çeşitli. Neredeyse herkes güzel serinin 2 ve 3. oyunlardaki saçmalamalarla p.ç edildiği fikrinde. Halbuki ilk oyun da bayağı iyiydi yani.
Sadece ikinci oyunun yediği küfürlerden beş serilik ayrı oyun olur. Üçüncü oyuna o kadar sallamamışlardı galiba.

3 fena değildi ama 2 rezaletti bence. Bu yüzden Mass Effect 'serisi' derken Dragon Age 'serisi' demedim. :/ DA: Origins, kendi içinde zirveydi.

Üçüncü oyun iyi bu arada yav yani ilk oyunu zirve tabi ama ikinci oyun gibi çöp de değil üç. Birin tadını alamasan bile onun boşluğunda akar gider. İkinci oyunu oynama bile konusunu oku geç hikayeyi falan bil yeter. Ek paketleri kesin al ama Üçüncü oyunu oynarsan çünkü ek paketleri ana oyundan bile daha önemli kısımları işliyor hikaye de.

Aynen benim de aklıma o geldi ama ben mötöş bir komutan olduğum için kimsenin burnu bile kanamadı.
Ben bı şehit verdiydim ya.Jacke yanladigim için diğer hatuna eyvallah dedik mecburen.

Souls serisi overrated tabi. Demon Veteranları geri kalan Souls oyunlarına çocuk oyuncağı ve çöp diyor zaten.
Demon veteranıyım ama öyle bir şey diyeni görmedim.Serinin en kötü oyunu Ds2 bile piyasadaki çoğu oyunu katlıyor.

Ben bı şehit verdiydim ya.Jacke yanladigim için diğer hatuna eyvallah dedik mecburen.

Demon veteranıyım ama öyle bir şey diyeni görmedim.Serinin en kötü oyunu Ds2 bile piyasadaki çoğu oyunu katlıyor.
Harbiden serinin en kötü oyunu diye gömülen Ds 2 de aldığım keyif bile çoğu oyundan fazla. Ds 2 de ki cezalandırma sistemi çok eğlenceliydi öldükçe canın sıfıra kadar azalması neredeyse kalıcı olarak humanity bulana kadar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık