Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geç oldu ama monster hunter world’de drachen armor’u solo oynayıp da yapmayı başardım sonunda. Hesap kitap yapıp bu yaratığı parçalayacak bi build yapana kadar beynim yandı.
Extreme mi normal mi? Extreme ise bana da söyle şu buildi de arada zevkine keseyim huştu. (Benim uygun takımla kesmem 2 gün sürmüştü)

Şu sıralar zamanım olmadığı için one piece in mobil oyunu olan "treasure from the abyys" i oynuyorum. Oyun onlinedir tavsiye ederim. Beni sardı..

Extreme mi normal mi? Extreme ise bana da söyle şu buildi de arada zevkine keseyim huştu. (Benim uygun takımla kesmem 2 gün sürmüştü)
Normal hali ama kesmedim hacı. Parçalayıp zırhı yaptım sadece. İşim bitince seti sildim tam hatırlamıyorum ama güzel crit statlarının yanında Bombardier 3, partbreaker 3, health boost 3, stun resistance 3 koydum ve silah olarak luna/xeno lbg kullandım. O silahı yapmak uğraştırdı baya. Oyun niyeyse xeno görevini vermedi bitürlü. Birsürü ok denedim olmadı. İlk defa lbg kullandım behemoth için. En yüksek uyutma mermisine sahip olanı seçtim. Belki daha iyisi vardır.

Yenmeyi denediğimde süre yetmedi bana. Son phase’de sürem bitiyordu bıktım sadece parçalamayı denedim. Drachen’ı aldıktan sonra denemedim ama farkedeceğini sanmam. Belki health augment yapıp potion içmekle uğraşmazsam olur.

Normal hali ama kesmedim hacı. Parçalayıp zırhı yaptım sadece. İşim bitince seti sildim tam hatırlamıyorum ama güzel crit statlarının yanında Bombardier 3, partbreaker 3, health boost 3, stun resistance 3 koydum ve silah olarak luna/xeno lbg kullandım. O silahı yapmak uğraştırdı baya. Oyun niyeyse xeno görevini vermedi bitürlü. Birsürü ok denedim olmadı. İlk defa lbg kullandım behemoth için. En yüksek uyutma mermisine sahip olanı seçtim. Belki daha iyisi vardır.

Yenmeyi denediğimde süre yetmedi bana. Son phase’de sürem bitiyordu bıktım sadece parçalamayı denedim. Drachen’ı aldıktan sonra denemedim ama farkedeceğini sanmam. Belki health augment yapıp potion içmekle uğraşmazsam olur.
Ben zaten her buildime health boost 3 stun rezist 3 koyuyorum. Çoğuna earplug 5 de koyuyorum. Behemota hbg güzel oluyor hele solo isen daha rahat olur herhalde.

Birde extreme dene de gör kdjddjdj ölene kadar 5 yada 6 tane (3. Alandaki şansına bağlı) eclipse meteor atıyor kdjffkfk

Ben zaten her buildime health boost 3 stun rezist 3 koyuyorum. Çoğuna earplug 5 de koyuyorum. Behemota hbg güzel oluyor hele solo isen daha rahat olur herhalde.

Birde extreme dene de gör kdjddjdj ölene kadar 5 yada 6 tane (3. Alandaki şansına bağlı) eclipse meteor atıyor kdjffkfk
Ben long sword main olduğumdan earplug’la uğraşmıyorum genellikle. Beleş foresight slash veriyor bağırmalar. Dual blade ve bow’da evasion Mantle kullanırsam onlarla da earplug almıyorum. Ama greatsword’la kullanıyorum ben de. Omuz atmayı denk getiremiyorum bazı bağırmalara.

Tempered elder dragon’ların nergigante hariç herbiri için ayrı set vardı bende. Vaal için effluvial resistance, kirin için thunder resistance, luna ve teo için fire resistance. Bi de health boost alıp yemekte full vegetable da yiyince can inmiyor. Potion derdi olmadığından bu counter build’lerle 6-8 dk sürüyorlardı. Ama artık full crit kasıp iframe’e alışmaya çalışırım sanırım. Drachen’i düzgün denemedim henüz.

Hbg sevmiyorum pek. 2-3 kere denedim sadece ama hoşuma gitmedi. Lbg’yi de artık zorunlu hissettiğimden kullandım.

Daha arch tempered’lar ve kulve taroth var benim. Kirin hariç hepsini kaçırdım ama kirini de 2 kere mi ne kestim sadece. ne olur ne olmaz diye korkudan 60 thunder resistance’la girdim bişey yapamadı. Event bekliyorum şimdi.

Ben zirael kılıcı için ancient leshen’e tek girmeyi denedim. Zor olduğunu bilmiyordum dokunamadan 2 kere öldüm:D extereme behemoth da öyledir kesin diye denemedim onu. Zaten drachen’in tipini de sevmiyorum layered armor’u olmasa da olur.
Normal behemoth’u belki can sıkıntısından keserim birgün. Ama extreme’i denemem bile. Aylar geçti ama Ancient leshen’ın etkisinden çıkamadım hala.

Amazon şimdi de yüzüklerin efendisi için bir de oyun yapıyormuş. Bilgisayar ve konsollar içinmiş. Multiplayer ve ücretsiz olduğunun da altını çizmek gerek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık